Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Masarykovo náměstí 4, Dolní Kounice 66464
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Široká 16, Ivančice 664 95
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
17 názorů
-
T
T.K.
Rozhodně lékaře nedoporučuji citlivým ženám ani těhotným. Surové vyšetření, arogantní chování. A opravdu hrozně dlouho se čeká zavřená v mini kabince.
• Odborný gynekologický lékař • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
K panu doktorovi jsem přestoupila v těhotenství a jsem velice spokojená. Skvělý přístup, vždy vše krásně vysvětlí, minimální čekací doba v čekárně a milá sestřička, za mě vidím po více jak půl roce jen samé klady, takže určitě doporucuju...
• Odborný gynekologický lékař • •
-
Váš účet byl odstraněn
Super doktor vždy poradí a sestřička je taky super můžu jen doporučit takové doktory mít všude by bylo super !!!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
S panem doktorem jsem moc spokojená odrodil mé 2 kluky sice císařským řezem ale nebýt něho,nevím jak by to dopadlo. Lepšího gynekologa nenajdete. Jsem velmi ráda že mohu za ním jezdit do Dolních Kounic i když jsem z Brna.
• • •
-
Pacient
K panu doktorovi jsem přestoupila, když jsem čekala dvojčata a jsem s ním moc spokojená a už u něho zůstanu. Všem ho vřele doporučuji!!
• • •
-
Pacient
Znám pana doktora už docela dlouho, chodí k němu i moje maminka a kamarádky a žádná z nás si na něj nemůže stěžovat. Vždy vše vysvětlí, poradí a má citlivý přístup což je vlastnost, kterou od gynekologa očekávám. Rozhodně patřím k jeho spokojeným pacientkám.
• • •
-
Pacient
Tak já pana doktora znám, a nemůžu ho moc doporučit... nebo takhle...když jsem chodila na preventicní prohlídky tak super, vážně. byl milej, v klidu vše udělal co měl, sestra taky super... no jo, ale to nesmím být těhotná. To že tam jedu hodinu a v čekárně se lámu na židličce s pupkem dvě hodiny, čert to vem, ale... když jdu k němu do poradny sama, bez manžela, tak jsem za 5 minut venku! když jdu s manželem, to by ste se divili, kolik pozornosti věnuje tatínkovi. fajn, ale plod mi změřil na prvních dvou poradnách, nezvážil ho, nic. na monitoru mi ho sotva ukáže a když tak se slovy, že ho uvidím po porodu. jenže já chci vidět vše, i to, jak se mi dítě vyvíjí. o doplňkových vyšetřeních mi neřekne ani slovo, když se zeptám, a zrovna má letáček, dá mi ho, když nemá, mám se podívat na internet... škoda, už jsem jich pár prošvihla. a co sestra? hodná, milá, popovídá, ale že by mi vzala krev, to ani náhodou. prý mám špatné žíly a tak jezdím kvůli každé kapce do nemocnice. V nemocnici jsem ho zažila jednou, a to s rizikem potratu, a když jsem se zeptala co dál, tak řekl že nevím, že tady nebyl. No, to je asi vše...
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Pacient
Milý pan doktor,vždy s úsměvěm na tváři.
• • •
-
Pacient
Nešika,po porodu mi praskly stehy,šití úplně odbyl....zažila jsem ho u dvou dětí a vždy jen mluvka,bohužel.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Z
Zuzana Gromanová
musím říct že je to zatím nejlepší lékař jakého jsem zažila,všechno vysvětlí dopodrobna,nic nezanedbal a sestřička je milá jak by měla být asi každá,Děkuji
• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil