Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Lubomír Raška
Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Velká, Ostrava 70200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S

    Byla jsem na operaci se znaménkem a jizva se 32 stehy..Posléze na žádost mé maminky reoperace a zbytek znaménka stále,k tomu ošklivá jizva..

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • K

    Velmi profesionální, vstřícný a přitom lidský přístup a to jak pana doktora, tak i sestřičky. Odstranění útvaru v obličeji esteticky, s minimálním poraněním, téměř neviditelná jizvička. Naprostá spokojenost, jinam už nepůjdu!

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • A

    Pan doktor Raška velice vstřícně a rychle reagoval na mou prosbu o pomoc s odstraněním znaménka u dcerky. Jeho přístup byl velice profesionální, stejně jako přístup jeho sestřiček. Jsem mu za jeho pomoc a práci moc vděčná. Všem doporučuji.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • P

    Já jsem k tomuto chirurgovi kdysi šel z důvodů toho, že se o něm povídalo, že je nejlepší chirurg na Ostravě. Bohužel to tak není. Naštvalo mě, že podává desinformace ohledně zákroku co jde a co nejde spravit. Tedy jsme se domluvili na korekci jizvy a tento výkon byl zbytečný, nicméně byl poměrně drahý tak jak jinde reoperace. Za hloupost se platí. Velmi snadno mi mohl pomoci, ale z nějakého důvodu mě o tom ani neinformoval. Zbytečný, drahý a jednoduchý zákrok, který se ani nedělá pod celkovou anestezii. Nepochopil jsem.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Niestety brak efektu operacji. Nie polecam. Przyjazd na zabieg okazał się moim błędem w wyborze chirurga. Po operacji czułam tylko ból a teraz nie widzę różnicy tylko blizny za uszami. Muszę znaleźć nowego lekarza i zrobić kolejny zabieg, kolejny ból i cierpienie. Dla mnie zle podejście do klienta. Bardzo mi przykro.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Otoplastyka  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Byla jsem na odstranění mateřských znamének. Pan doktor je velice profesionální, milý a vstřícný. Sestry taktéž. Rozhodně doporučuji.

     • Hornická poliklinika s.r.o.  • 

  • Byl jsem na odstranění znamének. S panem doktorem byla jednoduchá domluva,profesionální jednání,perfektní přístup, skvělé odvedená práce. Bez obav doporučuji

     •  • 

  • V únoru jsem byla u pana doktora na úpravu spodních očních víček. Vše proběhlo v pořádku. Perfektní přístup a péče. Díky panu doktorovi a „jeho“ sestřičkám jsem zase krásná.
    Moc děkuji.

     •  • 

  • Nejlepší chirurg. Perfektně odvedená práce, jsem moc spokojená. Přeji mnoho dalších úspěchů.

     •  • 

  • Dnes jsem byla s osmiletým synem vyoperovat dvě znaménka na temeni hlavy, byla veliká a syn si jedno z nich strhl. Nutno podotknout, že jsme předtím navštívili nejmenovaného chirurga na diagnostickém centru, kde byl přístup skandální. Na plastice v Porubě komentovali rovněž, že je malý a nevydrží to jen s lokálním umrtvením. Potom, co si syn jedno znaménko poškodil, jsme zkusili na doporučení dětské lékařky navštívit pana Rašku. Jedním slovem on i jeho personál je vynikající, profesionální, lidský a milý. Ke všemu, výsledek se zdáti být dobrý. Zvládli syna zcela bez problémů, což jsem po předešlých zkušenostech ani nevěřila, že se stane. Tleskám a děkuji. Syn je už zase v pohodě a já jsem moc ráda, že existují empatičtí lékaři, co svou práci mají rádi. Děkujeme panu doktorovi i sestrám.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu