Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ladislav Langner
Ordinace

Sady Komenského 1, Český Těšín

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Nic hroznějšího jsem v moderním lékařství nezažil. Aby kolonoskopie připomínala operační sál bez anestezie z druhé světové války, to je už opravdu silné kafe. Doktor absolutně nehledí na to, že pacient prožívá opravdu obrovskou bolest a místo toho, aby přestal a navrhnul jiný způsob, dokončí to za každou cenu. Ješťe teď mi je do breku a opravdu nedoporučuji k takovému člověku jít, tady jde nějaký etnicky kodex lékaře úplně stranou. Pokud chcete absolvovat jeden z nejstrašnějších zážitků v životě, tady máte možnost. A pokud mate před návštěvou strach, po ní teprve zjistíte, že jste vůbec nevěděli co strach je.

     • Ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    S údivem jsem si přečetl sadu záporných komentářů , moje zkušenost je opačná. Kolonoskopie byla provedena s lokální anestezií. Po odstranění polypu a po výsledku z histologie jsem byl (pro laika) dostatečně a srozumitelně informován a byl mi doporučen termín další kolonoskopie.
    Takže doporučuji.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Z

    Panu doktorovi chybí absolutně lidská empatie a slušnost. Pacientovi dává urážejícím způsobem najevo svoji nadřazenost. Toto není jenom můj názor.

     • Ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Pan doktor byl nepříjemný arogantní a nikomu ho nedoporučím,vůbec ho nezajímal můj problém který mne trápí.

     • Ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • D

    Arogantní,nepříjemný lékař. Když jsem mu na kolonoskopii řekla, že to bolí a jinde uspávají, tak mi otráveně odpověděl, že jsem hloupá, když si to myslím.Nehledě na to, jak ho obtěžovalo moje vyšetření v rámci prevence. Poprvé a naposledy. Dokonce jsem se potom dozvěděla, že takhle povýšeně jedná běžně.

     • Ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Trpím Ulcerozní Kolitídou, v prvním relapsu jsem na tom byl dost špatně. Tento super lékař mě postavil na nohy. DÍKY Karel

     •  • 

  • Som strašne moc spokojny s lekarom Langnerom,ku ktoremu chodim už roky!!!

     •  • 

  • Lékař, který poradí, vyslechne pacienta je velmi ochotný a vstřícný. Podle mého názoru je to velmi kvalitní lékař, ale i člověk, který se v dnešní době už jen tak nevidí. Martin T.

     •  • 

  • T

    Velmi dobrý lékař,velmi dobře umí naslouchat, vždy se snaží vyjít vstříc at už se jedná o cokoliv a taky je to vynikajíci odborník a člověk.sem hrozně rád že ho mám! TOMÁŠ

     •  • 

  • Vyzná se v nových postupech léčby, citlivý a ochotný přístup k pacientovi. Neměnila bych lepšího z oboru neznám a byla jsem i u jiných.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu