Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Karel Krejčí
Gynekologická ambulance

náměstí Míru 24, Tišnov 66601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • B

    K panu doktorovi jsem chodila zhruba 14 let. Pečoval o mě v době potíží i v těhotenství. Je to velký odborník, který pečuje o pacientky opravdu nadstandardně. Nikdy jsem se u něj necítila, že jsem na obtíž a vždy se mi plně věnoval. Bohužel z důvodu stěhování musím hledat jiného lékaře a obávám se, že už takového nenajdu.
    Jediná nevýhoda je delší čekací doba čekárně. S tím prostě musí člověk počítat. Na druhou stranu se čekání na tohoto lékaře vyplatí.
    Děkuji za všechno.

     • Gynekologická ambulance Jiný  • 

  • M

    Pan doktor by měl být přednášen na lékařských fakultách jako vzor lidského přístupu a maximální pečlivosti, odbornosti a komplexního přístupu k pacientovi.Přeji mu především pevné zdraví a všem pana doktora velmi doporučuji.

     • Gynekologická ambulance Jiný  • 

  • M

    Pan doktor je vynikající svědomitý lékař. Neustále se vzdělává a má velký profesní přehled. Vřele doporučuji a přeji panu doktorovi pevné zdraví.

     • Gynekologická ambulance Jiný  • 

  • Výborný pan doktor, vždy pomůže, poradí, pečlivě vyšetří.......rozumí nejen svému oboru

     •  • 

  • Pan doktor Krejčí - skvělý lékař, odborník, svědomitý, pečlivý. Velice si ho vážím a děkuji

     •  • 

  • Pana doktora znám a navštěvuji od doby, kdy přišel do Tišnova. Je to jediný doktor který "člověka vidí celého" .
    a to co "nevidí" nechá vyšetřit na příslušných pracovištích,nebo si o výsledky vyšetření třeba z interny řekne.. Cením si jeho přístupu k pacientkám, obětavosti , zkušenostem. I mně v 66 letech vyhovuje možnost komunikace mailem. Přeji mu zdraví, hodně spokojených pacientek a děkuji. J.F.

     •  • 

  • Mám za to že pan doktor je hlavně lidský a ochotný pro vás udělat maximum.Hlavně se musí komunikovat. Je to ale také jenom člověk a může se splést.Není robot.Že má v ordinaci to co se uvádí?Hlavně že má v hlavě a to je důležitější.Přeji vám pane doktore hodně pracovních úspěchů a hlavně v osobním životě.

     •  • 

  • Pan doktor Krejčí - skvělý lékař, odborník, svědomitý, pečlivý. Velice si ho vážím a děkuji.

     •  • 

  • B

    Chválím, chválím :-)
    Má přehled, je pečlivý,bezvadný přístup k pacientkám. Bezva je, že když máte jakýkoliv dotaz, který nevyžaduje návštěvu ambulance,můžete napsat mail a druhý den máte od pana doktora odpověď. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Musím říct, že k panu doktorovi chodím 15let a je opravdu profesionál s rozhledem, ikdyž jsem problém neměla, pro jistotu mi udělal rozbory, něco se mu nezdálo a odhlalil mi problém se šťítnou žlázou se kterou se od té doby léčím. .

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu