Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jitka Filipová
FI-DENT

Strážní 151, Lanškroun 56301

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • B

    Dnesni nasteva u pani Zubarky, byla naprosto silena, sla jsem na Dentalni Hygienu, z toho jsem tam byla ani ne 10 minut.. Jelikoz kdyz jsem se z pani doktorkou chtela domluvit ze si necham dat korunky z priskyrice ktery jsou plne hrazeny pojistovnou a kazdy na nej mame narok, tak pani doktorka se strasne vymlouvala.. A ze me to neudela kdyz by mela ze by z toho nemela ani korunu do Kapsy, ze by to musela delat zadarmo ..tak me rovnou rekla at si najdu nekoho jineho..I kdyz je to jeji povinost.. A i pres to jsem k.ni sla i kdyz vim ze se ji klepou ruce jako krava..!!Nedoporucuji pani doktorku!!!!!!

     • FI-DENT Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka velmi šikovná. Správný člověk na správném místě. Byla jsem u ní sice pouze na pohotovosti (má zubařka měla volno), ale za tu chvilku velmi profesionální přístup. Sestřičku má také velmi příjemnou a hodnou. Velmi doporučuji.

     •  • 

  • Upřímně děkuji za vše, co pro mne paní doktorka udělala a ještě udělá

     •  • 

  • H

    Velmi příjemná, poctivá lékařka na vysoké úrovni. Odvádí skvělou práci.Jsem velmi spokojen.

     •  • 

  • U paní doktorky jsem se přestal bát zubaře.

     •  • 

  • NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA - PŘÍJEMNÁ,SNAŽIVÁ, PACIENTOVI SE VŽDY SNAŽÍ PORADIT A POMOCI.
    JSEM VELICE SPOKOJEN

     •  • 

  • Nejlepší lékařka jakou jsem poznal-příjemná a pečlivá.Navíc má i velice příjemnou sestřičku.

     •  • 

  • Zodpovědná, pečlivá lékařka, vždy se snaží maximálně problém řešit léčbou nikoliv jednodýchým řešením (trháním zubů). Zdá se, že lékařské povolání považuje opravdu za poslání, k pacientům velice vstřícná, ordinace v naprostém pořádku.

     •  • 

  • Velice pečlivá zubařka, která mi zachránila spoustu zubů. Svou práci dělá ráda a s láskou. Takových lidí jako ona už dnes bohužel mnoho není. Rozhodně doporučuji.

     •  • 

  • Ochotná, šikovná
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu