Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Míru 119, Novosedlice 41731
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Husova 1648, Teplice 41501
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
25 názorů
-
J
J.Š
Jsem onkologický pacient s poruchou imunity. V obou případech mi díky včasné a přesné diagnóze zachránil krk. Přestože je to již pár let zpět, stále jsem v pohodě tady a mohu napsat tento příspěvek. Díky doktore.
• Ord. praktického lékaře pro dospělé • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Úplně náhodou jsem se dostala na lékaře mé maminky a nesouhlasím s negativními názory na pana doktora Kratochvíla. Byla jsem u něj osobně i při několika návštěvách v domě u mé mamky, kdy se jednalo o její zdravotní stav, a musím konstatovat, že mi nejen dobře poradil a musím dodat, že několikrát i po telefonu, ale i k mé mamince se choval velice citlivě a řekla bych i lidsky. Kdybych měla napsat slova mojí mamky, tak na něj nikdy neřekla křivého slova a chodí k panu doktorovi už léta letoucí a stejně mluví i o sestřičce.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pan doktor Kratochvíl je výborný lidský lékař s mnoha zkušenostmi a dlouholetou lékařskou praxí. Vždy mě vyslechne, poradí a v neposlední řadě pomůže. Když nemůže pomoci v ordinaci, pošle na další odborné vyšetření. Sestřička je také velmi milá a pozorná - prostě, tak by měly ordinace lékařů vypadat :-)
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Souhlasim s nazorem ze je nejhorsi lekar!!!!!!!!!!!
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
D
D W
Velmi citlivý přístup k pacientum.PŘESTO ŽE JSEM NĚKOLIK LET V DUCHODU,JEŠTĚ JSEM SE V TÉTO ORDINACI NESETKALA S NEZÁJMEM.ANI U LÉKAŘE,ANI U SESTŘIČKY.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Bez komentáře.
• • •
-
Pacient
S tímto lékařem jsem naprosto spokojená, chodím k němu celý život. Vždy mi pomohl a poradil a má citlivý a ohleduplný přístup k pacientovi. Nikdy mě nenechal ve štychu a vždy vyhověl mým prosbám. Nikdy bych již nechtěla chodit k jinému praktickému lékaři. Jediná nevýhoda je delší čekání v čekárně.
• • •
-
Pacient
nikdy mě nenechal ve štychu
• • •
-
Pacient
Nedoporučuji. Co jsou základní vyšetření(výtěry, sedimentace, atp.) mu v dobách, kdy jsem byla jeho pacientkou nic neříkaly. Nejdíve mne ošacoval na hypochondra a pak zjistil, že nerozpoznal zápal plic. Následně mne dopoval antibiotiky, kdykoliv jsem se objevila v ordinaci. V jednom roce jsem měla antibiotika až 5x (bez vyšetření krve a výtěrů), což celkově zhoršovalo můj zdravotní stav.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Pacient
Mudr. Kratochvíl je nejhorší lékař. Nejhorší proto, protože kašle na staré lidi. Ponižuje je, ignoruje jejich trápení, neumí nebo nechce jim naslouchat.Nepošle je ke specialistovi, neudělá pro ně nic. Z celého srdce mu přeji, aby se ve stáří setkat se stejným přístupem.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil