Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jarmila Herbst
Ortodoncie

Za Zelenou liškou 953/1, Praha 140 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Jsme velmi spokojeni s vedením léčby i profesionálním přístupem paní doktorky i sestřičky. Docházíme zde již s druhým dítětem. Je to odborník na svém místě. Komunikace empatická, srozumitelná a ochotná. Určitě doporučuji.

     • Ortodoncie Jiný  • 

  • J

    Začínáme s léčbou rovnátek,bylo nám vše podrobně vysvětleno , ošetření je provedeno vždy na čas objednání. Oceňuji klidné a vstřícné jednání paní doktorky i sestřičky.

     • Ortodoncie Jiný  • 

  • T

    Doktorka i sestra arogantní, povýšené - s takovým jednáním jsem se ještě u doktora nesetkala. Byla jsem na konzultaci a sem již nikdy více.

     • Ortodoncie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Z

    Nejdříve jsme byli s paní doktorkou velmi spokojeni, protože nechtěla dceři trhat zuby kvůli předkusu. Doposud bylo vždy její vystupování komunikace v pořádku. Vždy vše vysvětlila proč co dělá. Bohužel pak nastala situace, kdy dcera využívala gumičky vetší velikosti déle než měla (ano naše chyba, měli jsme hlídat počet gumiček a včas nepřešli na menší velikost), ale co jsme zažili za reakci od paní doktorky, tak to bylo neuvěřitelně neadekvátní a neprofesionální. Začala na mě a na dceru křičet a obviňovat nás ze lži. Důvěra v pacienta nulová. Byla úplně mimo sebe. Pak si asi uvědomila, že přestřelila a začala dceři říkat, jak jí zklamala, že lže jí i mamince a že nás vystavila takové situaci. Bohužel už jsem nebyla ani schopná zareagovat, ať mlčí a to mě mrzí vůči dceři. Rozhodně měníme doktorku a určitě NEdoporučuji. Toto jsem ještě nezažila. Rozplakala nás obě dvě. Takové ponížení již nechci zažít.

     • Ortodoncie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • T

    Nedoporučuji, pokud můžete vyhněte se této ordinaci velkým obloukem. Arogance, neochota a účinnost léčby na velice nízké úrovni. Paní doktorka a sestřička se neumějí chovat, vystupují nadřazeně. Museli jsme změnit doktora, nový doktor vše předělal a říkal že takovou práci ještě neviděl. Jsem rád, že již k této paní už nemusíme.

     • Ortodoncie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Š

    Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka je arogantní a neochotná, empatie nulová. Neúspěšnost léčby svede na pacienta a poté ho odmítne ošetřit. Také jsem zažila, že se doktorka dohadovala s jiným pacientem. Každopádně, když čtu předchozí reakce mám pocit, že se opravdu jedná o rozpolcenou osobnost. Vyhněte se této ordinaci nejlépe obloukem.

     • Ortodoncie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • D

    Jsem po úspěšné léčbě od paní doktorky. Paní doktorka je milá a profesionální. Vše vysvětlí a vykoná. Nenadálí nutný servis bez problému.

     • Ortodoncie Jiný  • 

  • Z

    Velmi příjemné a profesionální vystupování jak paní doktorky, tak sestry. Vše mi vždy bylo srozumitelně vysvětleno. Mám za sebou cca 15 měsíců dlouhou léčbu s fixním aparátem na obou čelistech. S výsledkem léčby jsem velmi spokojen. Oceňuji možnost tzv. první pomoci, kdy se při nějaké neočekávané nehodě (odlomení zámku, prasknutí gumičky apod.) nemusíte objednávat. Určitě bych doporučil.

     • Ortodoncie Jiný  • 

  • L

    K paní doktorce chodíme se synem již druhým rokem a jsme maximálně spokojeni. Oceňuji hlavně lidský přístup, krátká čekací doba v ordinaci, příjemné vystupování. Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí, řekne předem cenu, aby pacient věděl, s čím počítat. Za nás určitě doporučuji.

     • Ortodoncie Jiný  • 

  • K

    Pani doktorka me dceri "vycarovala" spicak, ktery rostl pricne do kosti. Dnes je plne funkcni a krasny!
    Mne srovnala zuby.
    Vzdy je neuveritelne mila, i po 10 letech si na me i na dceru vzpomnela.
    Ordinace je dobre dostupna a prijemna.
    Pani doktorku vrele doporucuji.

     • Ortodoncie Jiný  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu