Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

František Navrátil
Praktický lékař stomatolog

Sídliště Míru 1, Odry 74235

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan Doktor Profesionál, se kterým je spokojená celá naše velká rodina. Ochotný, vstřícný a spolehlivý. Své pacienty léčí lidsky, nejde mu o zisk. Za nic na světě bychom neměnili.

     •  • 

  • žiji vtalii, zname drahotou zubních ošetření, po n+kolik let se obracím na služby mudr.Navrátila v Odrách . vřele doporučuji.vždy vstřícný a snaživý najít si čas, výborné spojení sestřička , lékař.
    Božena Šmerdová, Řím

     •  • 

  • Je na pováženou, že zubař s tak dlouhou praxí nepozná paradontózu. Takže teď, díky "vynikající" péči pana doktora, mě čeká trhání zubů a čištění kořenů zubů s tím, že se neví, jestli se zbylé zuby podaří zachránit. K panu doktorovi jsem přišla s tím, že mě bolí zub a dásna, on mě léčil ca 3 měsíce tak, že opakovaně
    blomboval a vrtal zub s tím, že se to musí samo uklidnit. Neuklidnilo se. Stačilo, aby mě poslal na rentgen a bylo vše jasné, i když v jeho případě, možná že by neviděl nic ani tam. Absolutně nedoporučuji !!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Doktor který je odborníkem ve svém oboru. Lepšího jsme nepotkal. Už jsem i za ním letěl i ze zahraničí.

     •  • 

  • Pan doktor Navrátil, je jedním slovem kapacita. Nevyměnila bych ho ani za zlaté prase. I když vzhledem působí nepřístupně a tvrdě, je citlivý, vstřícný a moc super doktor. Jsem za něj moc ráda. Lucie Skálová

     •  • 

  • Velmi slušný, poctivý a nejlepší stomatolog pro děti i dospělé v Odrách.
    Poprvé mne k němu zavedl v pěti letech můj tatínek a nyní i já za ním chodím se svým synem. A vždy rychle, pečlivě a skoro bezbolestně. J. Stupárková

     •  • 

  • Jsem z Čech a v Odrách jsem byl na dovolené. Hned druhý den v sobotu mě strašným způsobem chytnul zub. Zajel jsem tedy v neděli na pohotovost do Ostravy-Fifejdy - doktorka mě odbyla za 5 minut. Bolest přetrvávala, pusa natékala. Zkusil jsem tedy v úterý PANA doktora Františka Navrátila. Velice příjemný a vstřícný, od pohledu skromný a hlavně vynikající PAN ZUBAŘ. Opravdu jen tiše závidím Odersku,že má takovou kapacitu. Zažil jsem již spousty zubařů, ale tento nemá absolutně žádnou konkurenci a moc bych si přál kdyby takových bylo čím dál tím více. DĚKUJU MOC PANE DOKTORE za pomoc. A samozřejmě i sestřičce. S pozdravem Ján Knotka.

     •  • 

  • Pan Zubar s velkym Z. Ziji v zahranici, kde nemam odvahu zubare navstivit, [nekvalitni lecba za nehorazne penize], proto vzdy jednou rocne vyhledam sluzeb pana Navratila a nemohu si ho vynachvalit.

     •  • 

  • K

    Je nejlepší
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • J

    Vynikající zubař, s citlivým vztahem k pacientům (a to se u zubaře opravdu hodí). Zachránil mi zub před vytrhnutím trpělivou léčbou. Sám jsem již navrhoval vytrhnutí, ale pan doktor, to zkoušel ještě a ještě a nekonec se povedlo!Chodí k němu celá moje rodina včetně dětí. A děti se k zubaři moc těší a to mluví za vše.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu