MUDr. Dagmar Bartošíková

Praktický lékař · Více o specializacích

Nové Město na Moravě 1 adresa

19 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Dagmar Bartošíková
Praktická lékařka pro dospělé

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě 59231

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Nejlepší praktická lékařka, ke které jsem za svůj život chodila. Vždy přívětivá, ochotná a přitom odborně nesmírně na výši. Kéž by takových lékařů bylo víc.

     • Praktická lékařka pro dospělé Jiný  • 

  • Nejlepší praktická lékařka ve všech ohledech (empatie, odbornost, indikace speciálních vyšetření,...)! Lidé a jejich zdraví je u ní na prvním místě.

     •  • 

  • Vyborna lekarka, vzdy je ochotna. Kdyz se mi stalo ze byla nemocna a ja musel k doktorovi, tak i u doktora s dobrou povesti jsem byl zdesen rozdilnym pristupem. Pani doktorku vrele doporucuji.

     •  • 

  • zatim nejlepší praktický lékař kterého jsem navštěvoval

     •  • 

  • Velmi dobrá lékařka.Komunikativní,se schopností empatie do pacientových problémů
    mnohdy vyvolaných stresujícím onemocněním.Uvážlivá dianoza s případným dalším odborným vyšetřením a následnou medikací i psychickou podporou z ní dělá opravdovou posláním kvalitní lékařku podle Hippokratovy přísahy a nikoliv businesswomanku
    na poli mediciny.Díky za to a kéž by měla více takových následnic a následníků.

     •  • 

  • Velmi milá, všechno vyslechne, poradí, pomůže :) Doporučuji!

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá. Vyslechne, poradí, je ochotná, pečlivá.
    Vřele doporučuji!

     •  • 

  • Velmi příjemná a zodpovědná lékařka.Je radost k ní chodit

     •  • 

  • Velmi příjemná, milá, hodná, hezká a vzdělaná dáma. Je radost k ní chodit.

     •  • 

  • H

    Doktorka je ochotná,příjemná a má zájem vyléčit nemocného!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu