Zkušenosti

Stomatochirurgie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Arnold Ctibor
Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie

Smetanova 140, Teplice 41501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • N

    Dobrý den ,jsem tady asi jediný ,ale pan doktor asi neměl svůj den.Silně neprofesionální až hrubý přístup jednání.Tohle by se stávat nemělo..Sestřička perfektní. NEDOPORUČUJI

     • Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Skvělý lékař, skvělý přístup a empatie všech v ordinaci. A hlavně: rychlost, účinnost a výdrž úžasné práce (celá spodní čelist). Právě teď rok bez problémů. Děkuju.

     • Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie Jiný  • 

  • E

    Dne 7.3.2022 nanoimplantáty dolní čelist 6ks.
    Naprosto bez bolesti. Úžasný lidský i profesionální přístup sestřiček i pana doktora.
    Děkuji a ráda doporučím dál.

     • Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie Jiný  • 

  • J

    Chtela bych moc podekovat panu doktorovi a sestrickam. Byla jsem na implantatech..Moc mi pomohl a sestricky uzasne. Takove super chovani k lidem se jen tak nevydi...mohu jen doporucit....Uzasny pan zubar !!! A super sestricky !!!!!

     • Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie Jiný  • 

  • Dnes jsem navštívil ordinaci pana doktora poprvé,a jsem příjemně překvapen,jak pan doktor tak i sestřičky velmi příjemné a milé.Doporučuji navštívit ordinaci,uvidíte,že budete sami překvapeni přístupem a ochotou personálu,Děkuji a přeji hodně dalších spokojených pacientů.Karel Beneš-Teplice.

     • Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie  • 

  • Trhani 8 pod kosti...zub byl venku během minuty,neuveritelne!pan doktor je velmi příjemný a hlavně zrucny????Opravdový profik????V cele ordinaci vládne dobra nálada a pohoda. Sestřičky velmi,velmi mile a hodne.opravdu není důvod se bát návštěvy tohoto pracoviště!!!✌️

     • Ord. PL stomatologa+stomatochirurgie  • 

  • Dobrý den ,dovolte mi abych i já potvrdil vysokou uroveň jak profesní tak lidskou. Se kterou jsem se zatím nikde jinde nesktal. Byl jsem na trhání osmičky potvrzuji bezbolestný postup a příjemný přístup k pacientů.

     •  • 

  • Dnes jsem byla na trhání dvou zubů a měla hrozný strach. Jednání pana doktora a sestřiček bylo úžasné a strach ze mě hodně rychle spadl. Necítila jsem bolest ani při injekci a vytrhnutí bylo velmi rychlé. Moc děkuji za profesionální a velmi milý přistup:)

    Nina

     •  • 

  • Dnes jsem byla vytrhnout moudrák a měla jsem hrozný strach, že to bude bolet. Nebolelo mě to ani trošku:) Opravdu jsem byla překvapená jak se ke mě hezky chovali, to jsem snad ještě neviděla. Suprové, milé sestřičky a výborný doktor:)

     •  • 

  • Dnes jsem byla na trhání osmičky. Měla jsem obrovský strach, ale opravdu zbytečný. Pan doktor je profík stejně i jeho sestřička - pohodový, uklidňující přístup. Za deset minut bylo hotovo :). Moc moc děkuji! Lucie Kittlová

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu