Ordinace PL - stomatologa
Světlogorská 2764, Tábor

K panu doktorovi jsem šla dobrovolně na nandavání rovnátek. Ze slibovaného 1 roku byly najednou 3 a to i poté protestoval se sundaváním. Nakonec po mém naléhání řekl, že už je vše srovnané a rovnátka mi sundal. Kdybych však neřekla nic, dovedu si představit, že bych rovnátka měla klidně další dva roky. To je gumička sem, gumička tam. Dle mého názoru jsou dlouhé doby s rovnátky pouhým obrazem toho, jak pak doktor ždímá peníze. To už vůbec nemluvím o dlouhých čekacích lhůtách.
Raději nikdy více !

odbornost pana doktora zatím nemohu hodnotit. Dnes jsem k němu dorazil s dcerou bohužel o 3 minuty později a on nás hned vyhnal, že máme chodit včas. To, že pacienta nechá čekat to mu nevadí, ale když někdo přijde o trochu později tak je tvrdej :-)

Jen poznámka na začátek - pod rouškou anonimity se očividně někteří lidé "předvedou".

Doktor Němeček je odborník, zkušený a schopný lékař, to myslím potvrdí naprostá většina jeho pacientů.

Na druhou stranu daní za oblíbenost pana Němečka prostě bývala trochu delší čekací doba (dříve, jak je to nyní nevím).

Svělý doktor a velice šikovný :-) moc se těším až budu mít díky němu rovný úsměv :-) je to šikulka má můj obdiv :-)

velmi příjemný přístup k pacientům,jak dětským tak dospělým
než přistoupí k individuální léčbě informuje podrobně o průběhu a způsobu léčby,má dobřě sehraný personál.díky

Pane doktore.

Doktor Přemysl Němeček je velmi zkušený a schopný lékař, který svému oboru dobře rozumí. Velmi příjemný. Mohu jen doporučit. Ani od jiných pacientů jsem nikdy neslyšel žádnou stížnost.

Pan Němeček by dal rovnátka nejraději celému okresu. Navíc si pamatuji, jak mi při vrtání stoličky odmítl umrtvení se slovy...to vydržíš:( Sama jsem ho po skončení prohlídky musela upozornit, že mám díru v zubu.

Je jednička.Velmi dobrý přístup k malým i velkým pacientům.

Jsme velmi nadšené přístupem nejen lékaře, ale i sestřiček. Nemohu souhlasit s názorem, že pan doktor je uchvátaný. To je neskutečná hloupost. Je velmi zručný , příjemný a vždy nám všechno ochotně vysvétlí. Dojíždíme za ním z Jindřichova Hradce a rozhodně se to vyplatí. A čekat jsme ještě nemusely.

Pana doktora mohu vřele doporučit... Srovnal mi horní i dolní zoubky do latě. Vyšetření u něj byla vždy příjemná, pan doktor se vždy mile usmíval a byl ochotný odpovědět mi na jakýkoliv dotaz.