Praktický lékař Protivanov

• Praktický lékař

„nojo,jenže si toho bere nějak moc a pak tak tak stíhá a již po kolikáté se mi stalo,že v ordinaci přímo před pacienty pospával...je to taky jenom člověk a aby se mu někdy nevymstilo,ani se pořádně nevyspí,sedne za volant a jede do další ordinace....má jich několik.Proč se tak honí a stresuje,že se ani pořádně nevyspí?! Aby někdy za volantem neusnul a nebyl malér.To by si opravdu nezasloužil. Jinak dobrý. Více

Malé Hradisko 148, Malé Hradisko Mapa

Protivanov č.d. 31, Protivanov Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorky je pro svitávecké občany škoda, měla by chodit častěji na dovolenou aby také poznali jiné lékaře a teprve potom by snad docenili co v paní doktorce mají. Čím více pro ně dělá, tím více vyžadují a berou za samozřejmé i věci které dělá pro ně navíc i na úkor svého osobního volna.Její chybou je přílišná skromnost a neprůbojnost. Více

Školní 457, Svitávka Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „I když nejsem z Bk a musím dojíždet jsem naprosto spokojená i můj syn a dcera se nechali zaregistrovat,máme už i vnučku,která měla dlouhodobé zdravotní potíže,které se u pana doktora do půl roku zcela ztratily,přítel dcery také poprosil o registraci včetně jeho zaměstnanců.Z toho našeho případu je vidět že jsme naprosto spokojené a přejeme panu doktorovi mnoho zdraví.Ševčíková Více

Svitavská 1a, Blansko Mapa

• Praktický lékař

„Od predchádzajúcej zkúsenosti v Blansku s praktickým doktorom som mnoho nečakal. Ten predtým sa mi ani nepodíval ldo ocí, hneď vypísal hromadu liekov - jak keby som mal 70 rokov a šiel si hlavne pre lieky - bez urážky. Pán Danda ma prekvapil jak je možné sa v dnešnej dobe kde stojí pred ordináciou mraky ľudí, venovať pacientovi dostatočný čas. A ten som presne dostal, čo je základ vyšetrenia!. Registráciu zvádol bez nutnosti za každú cenu (predtým som bol prakticky zdravý) chodiť pre kartu k bývalému doktorovi. Konečne funguje aspon trochu moderná doba a digitalizácia. Takže registrácia na jedničku a čo sa týka nemoci kvôli ktorej som ho navštívil. Pozisťoval čo sa dalo a kvôli závažnosti okamžite poslal k špecialistovi. Podľa môjho názoru ideálna volba než experimentovať rôznymi liekami. Sestrička mimochodom len doplnila túto príjemnú atmosféru. Liečba zacína psychykou a to si pán doktor uvedomuje! Ďakujem. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, je vzdělaná, naslouchá a řeší onemocnění v souvislostech. Vše vysvětlí, aby pacient rozuměl a léčbu nasazuje individuálním způsobem. Má přehled a dobře se orientuje v lécích i léčebných postupech.Děkuji! Více

Otakara Kubína 179, Boskovice Mapa

Nemocnice Boskovice s.r.o

• „Jedná přátelsky, otevřeně, kvalifikovaně. Uvítal bych e-mail do ordinace pro možnost zlepšení vzájemné komunikace v závažných případech, či výměnu informací. Mgr. Miroslav Kučera Více

Seifertova 3, Blansko Mapa

1 názor

Neplachova 206, Velké Opatovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„U pana doktora jsem od 18let,je mi 40 vždy mi pomohl jak fyzicky tak psychicky, je úžasný a za celou dobu nikdy žádný problém, když jsme měli nemocného dědečka obětavě za ním jezdil a léčil ho, nikdy bych ho ne vyměnila a dík velký i paní sestricce Marcelce!!!!!!!!!!!! Více

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice Mapa

• Praktický lékař

„Lidský, vstřícný, ochotný - deviza, kterou se někteří lékaři chlubit nemohou.Pan doktor je člověk na svém místě a je zřejmé, že pomáhat lidem s jejich zdravotními problémy ho neobtěžuje, pana doktore, děkujeme A.L.Kajlíkovi Více

č.d. 224, Otinoves Mapa

• Praktický lékař

„Pana primáře nemůžu vynachválit, úžasný lékař - porodník i člověk. Nebýt jeho osoby zřejmě bychom našeho prcka v pořádku neměli, hodně toho pro nás udělal a já jsem mu velice vděčná. Patří mu veliké DIKY! Více

Otakara Kubína 45, Boskovice Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, se kterým jsem se setkala. Je to odborník. Nikdy se v žádné diagnoze nespletl.A ma předevšim výborný vztah k pacientům. Více

Prostějovská 79/197, Mostkovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejlepší doktorka :-) přešla jsem od jiné doktorky, sice je trošku ráznější povahy, ale její účinnost léčení je 100%.. vždy ví přesně, co potřebuju. Je moc milá a má i moc milou sestřičku, od které odběry vůbec nebolí. Vřele doporučuji :-) Více

č.d. 123, Krásensko Mapa

Praktická lékařka

• „Cely zivot jsem byl kurak. Pak se mi ale narodilo dite a ja kvuli nemu skourenim naprosto prestal, abych tu pro nej byl co nejdele a co nejvice. Potom jsem ale hral hru s Davidem travnickem a z toho jsem tu rakovinu dostal stejne. Více

Oldřicha Blažka 195, Rájec-Jestřebí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jedním slovem výborná!!! Jsem ráda, že jsem se k ní dostala do péče! Oproti předchozím zkušenostem se o pacienta skutečně zajímá a hlavně sebemenší problém nepodcení a důkladně nechá prošetřit! Doporučuji!!! Více

Otakara Kubína 179, Boskovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Naprosto skvělá paní Doktorka, opravdu Doktorka s velkým D. Kromě odbornosti, přístupu, empatičnosti a přehledu o aktuálních novinkách musím kladně hodnotit a zdůraznit pečlivost a důslednost paní doktorky. To jsem snad nezažil u nikoho jiného, aby byl tak pečlivý při práci. Mám velké štěstí, že mohu být veden u paní Dr. Krušinové a to samé platí i pro její dceru, Dr. Krušinovou mladší (alespoň z mých prvních dvou zkušeností s paní Dr. Krušinovou ml.). Je velmi uklidňující vědět, že se mám na koho v případě zdravotních problémů obrátit a mohu mu plně důvěřovat. Děkuji za obětavost paním doktorkám. Více

17. listopadu 17, Boskovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velice dobrý a ochotný pan doktor nikdy bych neměnil. Mohu jedině doporučit.

Sadová 33, Blansko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejlepší paní doktorka, vždy ochotná pomoci, poradit, její profesionální přístup je nadstandartní. Je neuvěřitelně vstřícná a ochotná respektovat pacientovy názory i na alternativní formy léčby. V její přítomnosti má člověk pocit, že je člověk, a ne pouhý pacient. Více

Dukelská 548, Plumlov Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je úžasná, přátelská, chápavá, pečlivá, svědomitá, milá. Dělá víc než jen svou práci. Mnohokrát mi strašně pomohla, víc než jakýkoliv jiný lékař kdykoliv před tím. Jediný problém jsou STRAŠLIVÉ ČEKACÍ DOBY V ČEKÁRNĚ. Dá se říci, že až NEÚNOSNÉ !!! Na vině jsou hlavně lidé, kterým prakticky nic není a jdou si tam jen popovídat a zdržují tím pacienty, kteří jsou v dané chvíli opravdu nemocní a kvůli nim musejí v čekárně čekat dlouhé hodiny a někdy se ani nedostanou na řadu. Tito lidé jsou opravdu sobečtí. Více

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice Mapa

• Praktický lékař

„Rád k němu chodím když musím.Nemám žádnej negativní názor..Jsem spokojenej...

Oldřicha Blažka 195, Rájec-Jestřebí Mapa

VIKEVA s.r.o.