Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (3)
Názory
18 názorů
-
Pacient
nojo,jenže si toho bere nějak moc a pak tak tak stíhá a již po kolikáté se mi stalo,že v ordinaci přímo před pacienty pospával...je to taky jenom člověk a aby se mu někdy nevymstilo,ani se pořádně nevyspí,sedne za volant a jede do další ordinace....má jich několik.Proč se tak honí a stresuje,že se ani pořádně nevyspí?! Aby někdy za volantem neusnul a nebyl malér.To by si opravdu nezasloužil. Jinak dobrý.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Je lehke kritizovat,ale i doktor je clovek a spousta pacientu to nevidi a vyuziva jen sluzby jako v obchode.Cekame vsude a cekat vsude budeme,to nemuzeme vycitat doktorovi a na vic u praktickeho lekare je to jeste schudnejsi nez treba v nemocnici.Kazdopadne budme radi za ochotu a peci,kterou tento lekar poskytuje:)
• • •
-
Pacient
1
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Prostě profík na svém místě...
• • •
-
L
lotos
Je to jeden z mála kvalitních lékařů. Pomůže s čím může, protože obvodní lékař
není specialista na všechny nemoci a aní být nemůže.
Že dlouho čekáme? Všude se čeká, každý chce mít vyšetření to nejlepší a to nějaký čas zabere.• • •
-
Z
zoja
dle mého úsudku,tento lékař by opravdu měl změnit zaměstnání a zabývat se něčím,co by ho opravdu bavilo.Ale pacienti to vážně nejsou! Tento doktor léčí od stolu,je mu zatěžko prohlédnout pacienta i jen se podívat do krku nemocnému ho obtěžuje.Když tam člověk přijde s problémem,máte pocit že zbytečně otravujete.Jen sedí za stolem a píše a píše,to mu jde fakt dobře.Bohu-žel,nejsem jediná,která ho takto vidí.Lidi si stěžují na jeho nezájem o pamcienty ale jen po straně.Na hlas to nikdo neřekne,nechce si dělat zbytečně zlou krev.
• • •
-
V
v.k.
Dr. Chytil je mým ošetřujícím lékařem po celou dobu jeho soukromé lékařské praxe.
Kdyby nebyl velmi dobý, tak bych od něj odešl. S jeho péčí jsem plně spokojen.• • •
-
P
pacient Petr
Plně souhlasím s názorem pacienta Kopeckého - jeden z nejlepších lékařů na Prostějovsku,ochotný,spolehlivý,čestný.Je velmi dobré,že se expacient odhlásil,protože si takového lékaře nezaslouží.
• • •
-
P
pacient Kopecký
pan MUDr.Chytil je jeden z nejlepších lékařu na Prostějovsku! Jeho profesionální vysoká odbornost a chování je vzorem pro ostatní lékaře.
• • •
-
P
pacient
Odbornost,vystupování a chování na profesionální úrovni,ošetřuje pacienty mimo pracovní dobu po telefonické dohodě,dokáže pomoci,je lidský - doporučuji
• • •
Odpovědi
2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz
Dobry den,v únoru jsem měla anginu. A teď v dubnu mám zase anginu. Chtěla jsem se zeptat,jestli to j
Dobry den,v únoru jsem měla anginu. A teď v dubnu mám zase anginu. Chtěla jsem se zeptat,jestli to je normano do měsíce dostat znovu. Dostala jsem silnější antibiotika,ale již 4.den mě lehce boli v krku a mám kasel,kde vykaslavam Hleny.
Budu rada když mi jakoliv poradíte děkuji.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrá den,to že máte znovu anginu celkem není nic zvláštního, zřejmě nebyla ta první doléčená adekvátně nebo někdo z Vašich blízkých může být bacilonosič. Píšete, že máte kašel. To není příliš…
Dobrý den, už přes měsíc mě bolí v krku, léčila jsem se ze streptokokové infekce antibiotiky, které
Dobrý den, už přes měsíc mě bolí v krku, léčila jsem se ze streptokokové infekce antibiotiky, které bohužel nezabraly a bolest se stále vrací. Nemám ale ani teplotu a jinak se necítím být nijak nemocná. Před týdnem se mi objevila bolestivá, tvrdá bulka ve stehni, vypadá jako modřina, ale nejsem…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Píšete, že antibiotika nezabrala.V tom případě měla být dle výtěru z krku a stanovení ditlivosti nasazena jiná, která pokryla kompletní bakteriální spektrum z Vašeho krku.Se streptokokovu infekcí…
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.