Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 643/8,Olomouc ( od 1.10.2010 ), Olomouc
PRAKTIK MPV s.r.o., praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Je to pro mne ta nej nej lékařka, hodně mi pomohla,jsem ráda,že ji mám!!(sestřička to je zlatý poklad)

Ověřeny pacient

Pani doktorka naladova zadna preventivni prohlidka za poslednich 5let neochotna i kdyz za to inkasuje penize tak to okeca po telefonu a pak nasledujici den posle sestru do cekarny at s vami vyresi problem uz k ni nejdem ani ja ani manzel zklamani

A
Ověřeny pacient

Přidávám se k názoru, že paní doktorka je evidentně extrémně náladová a nebojí se dát vám to najevo, obzvláště, když příjdete s podle jejího názoru "blbostí". Vždy nám s manželem její jednání (pečlivě určovaná diagnóza a "nemazání se s tím") vyhovovalo, ale to co předvedla při mé poslední návštěvě, bylo opravdu za hranicí profesionálního chování. Na mou stížnost na nesnesitelné bolesti zad v pokročilém těhotenství mi řekla, ať jí tam nefňukám, že mě bolí zádíčka a na dotaz, jestli neví, co mám dělat s ošklivou bolestivou jizvou, které mi zůstala na noze po "kosmetické operaci" mi velmi nevybíravě odpověděla: "a co jste jako čekala, když jste si nechala řezat do nohy".

Takže co bych čekala: čekala bych, že vám lékař vysvětlí, proč daný zákrok provádí, jaké jsou jeho výhody, ale také co se může "zvrtnout".. nejsem studovaný lékař, abych znala všechna rizika, od toho jsou tu oni, aby vás na ně upozornili a já se potom mohla rozhodnout, jestli zákrok chci nebo ne. Obecně očekávám, že se mnou budou lékaři jednat jako s partnerem nebo ještě lépe, jako se zákazníkem (a těch je třeba si vážit, ne?), ne jako s tupou ovcí, které je třeba "něco napsat a poslat domů". Nechci za každou cenu "být léčena", opravdu by mi stačilo, kdyby mi lékař prostě pomohl, a to i "jen" dobou radou. A tohle paní doktorka tentokrát opravdu nezvládla a krom odborné erudice by se mohla více soustředit na "citlivější" jednání se svými "zákazníky".

3
Ověřeny pacient

Jako odborník je velmi pečlivá a erudovaná, nikdy neordinuje tzv. od stolu, nepředepisuje bezmyšlenkovitě léky, ale zajímá se o vás komplexně. Na druhou stranu, pěstuje poněkud přezíravé chování k pacientům ve stylu "já vím všechno nejlíp a vy jen mlčte a poslouchejte".

F
Ověřeny pacient

Jen těžko bych našel něco, co již nebylo řečeno. Špičková lékařka, ke které jsem převedl všechny rodinné příslušníky. Ochotná, velmi příjemná, poradí, vyslechne, vyšetří i bez objednávky. Prostě 5 hvězdiček. Franta

J
Ověřeny pacient

Velmi dobrá. Mám k ní naprostou důvěru. A je to člověk, ne namýšlený automat na poplatky. Skvěle naslouchá, umí se zasmát a perfektně spolupracuje se sestřičkou. Nádherný človek, děkuji

Z
Ověřeny pacient

V době, kdy schopných lékařů u nás za současných podmínek zůstalo po málu, jsem ani nedoufal, že bych mohl narazit na tak erudovanou, zkušenou a navíc příjemnou lékařku. Paní doktorka ví co dělá a je spravedlivá. Jen víc takových lékařů... rozhodně doporučuji!

M
Ověřeny pacient

Pokud si nevymyslím nějakou pitomost,vždy se rozumně domluvím.Paní doktorka je také člověk.Ordinace není kabaret,aby vás lékař vždy přivedl do dobré nálady.Ruku na srdce...Přichází k ní všichni tak naladění,aby mohla reagovat s úsměvěm?Máme svobodu volby lékaře,tak ať brblalové a škarohlídi jdou otravovat jiné.Aspoň se s nimi nemusím potkávat v čekárně.Paní doktorka je úžasná žena a svoji práci vykonává perfektně.Tak jak jsme rozdílní lidé,takové jsou vaše názory.Já mám pozitivní poled na svoje okolí a podle toho se ke mně lidé chovají.Včetně naší paní doktorky.DĚKUJI za její dlouholetou péči a připojuji ještě jedno plus pro sestřičku.

M

neochotna ,naladova-rada ceka co ji date

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti