PRAKTIK MPV s.r.o., praktický lékař pro dospělé
Palackého 643/8,Olomouc ( od 1.10.2010 ), Olomouc

Umístění: PRAKTIK MPV s.r.o., praktický lékař pro dospělé Jiný

Absolutní absence empatie a slušného chování. Naštěstí byla moje návštěva první a také poslední. Díky naopak patří sestřičce, která mě alespoň milým pohledem uklidnila a já se nemusela rozbulet jako malé dítě. Za mě tedy nikdy víc.

Umístění: PRAKTIK MPV s.r.o., praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je erudovaná, pragmatická, umí doporučit vhodné specialisty. To je skvělé. Ale vzbuzovat v pacientech dojem, že obtěžují, dobré není. Příklad: Jsem objednán na konkrétní hodinu, čekám jen na odevzdání nálezů a převzetí doporučení – „práce“ na cca 10 vteřin. Čekám přes čtvrt hodiny. Dovolím si zmínit, že už mě tlačí čas (další lékař). Reakce paní doktorky: začne mi (ve dveřích do čekárny plné dalších pacientů!) vyčítat, jak jsem ji nedávno obtěžoval „dlouhým“ e-mailem (měl celých 5 řádků...). Proč paní doktorka e-mail zveřejňuje pacientům? Jediná adekvátní a slušná reakce v situaci, kdy lékař nechá objednaného (sic!) pacienta čekat, je samozřejmě (1) omluva pacientovi a (2) rychlé vyřízení záležitosti. Nic jiného. Určitě ne odvádění pozornosti a nevhodné osobní útoky na veřejnosti. Společný jmenovatel této a jiných návštěv: špatné plánování časového rozvrhu a následné arogantní vylévání si stresu na pacientech. Taková absence respektu k pacientům je nepřijatelná. Odcházím.

Je to pro mne ta nej nej lékařka, hodně mi pomohla,jsem ráda,že ji mám!!(sestřička to je zlatý poklad)

Pani doktorka naladova zadna preventivni prohlidka za poslednich 5let neochotna i kdyz za to inkasuje penize tak to okeca po telefonu a pak nasledujici den posle sestru do cekarny at s vami vyresi problem uz k ni nejdem ani ja ani manzel zklamani

Přidávám se k názoru, že paní doktorka je evidentně extrémně náladová a nebojí se dát vám to najevo, obzvláště, když příjdete s podle jejího názoru "blbostí". Vždy nám s manželem její jednání (pečlivě určovaná diagnóza a "nemazání se s tím") vyhovovalo, ale to co předvedla při mé poslední návštěvě, bylo opravdu za hranicí profesionálního chování. Na mou stížnost na nesnesitelné bolesti zad v pokročilém těhotenství mi řekla, ať jí tam nefňukám, že mě bolí zádíčka a na dotaz, jestli neví, co mám dělat s ošklivou bolestivou jizvou, které mi zůstala na noze po "kosmetické operaci" mi velmi nevybíravě odpověděla: "a co jste jako čekala, když jste si nechala řezat do nohy".

Takže co bych čekala: čekala bych, že vám lékař vysvětlí, proč daný zákrok provádí, jaké jsou jeho výhody, ale také co se může "zvrtnout".. nejsem studovaný lékař, abych znala všechna rizika, od toho jsou tu oni, aby vás na ně upozornili a já se potom mohla rozhodnout, jestli zákrok chci nebo ne. Obecně očekávám, že se mnou budou lékaři jednat jako s partnerem nebo ještě lépe, jako se zákazníkem (a těch je třeba si vážit, ne?), ne jako s tupou ovcí, které je třeba "něco napsat a poslat domů". Nechci za každou cenu "být léčena", opravdu by mi stačilo, kdyby mi lékař prostě pomohl, a to i "jen" dobou radou. A tohle paní doktorka tentokrát opravdu nezvládla a krom odborné erudice by se mohla více soustředit na "citlivější" jednání se svými "zákazníky".

Jako odborník je velmi pečlivá a erudovaná, nikdy neordinuje tzv. od stolu, nepředepisuje bezmyšlenkovitě léky, ale zajímá se o vás komplexně. Na druhou stranu, pěstuje poněkud přezíravé chování k pacientům ve stylu "já vím všechno nejlíp a vy jen mlčte a poslouchejte".

Jen těžko bych našel něco, co již nebylo řečeno. Špičková lékařka, ke které jsem převedl všechny rodinné příslušníky. Ochotná, velmi příjemná, poradí, vyslechne, vyšetří i bez objednávky. Prostě 5 hvězdiček. Franta

Velmi dobrá. Mám k ní naprostou důvěru. A je to člověk, ne namýšlený automat na poplatky. Skvěle naslouchá, umí se zasmát a perfektně spolupracuje se sestřičkou. Nádherný človek, děkuji

V době, kdy schopných lékařů u nás za současných podmínek zůstalo po málu, jsem ani nedoufal, že bych mohl narazit na tak erudovanou, zkušenou a navíc příjemnou lékařku. Paní doktorka ví co dělá a je spravedlivá. Jen víc takových lékařů... rozhodně doporučuji!

Pokud si nevymyslím nějakou pitomost,vždy se rozumně domluvím.Paní doktorka je také člověk.Ordinace není kabaret,aby vás lékař vždy přivedl do dobré nálady.Ruku na srdce...Přichází k ní všichni tak naladění,aby mohla reagovat s úsměvěm?Máme svobodu volby lékaře,tak ať brblalové a škarohlídi jdou otravovat jiné.Aspoň se s nimi nemusím potkávat v čekárně.Paní doktorka je úžasná žena a svoji práci vykonává perfektně.Tak jak jsme rozdílní lidé,takové jsou vaše názory.Já mám pozitivní poled na svoje okolí a podle toho se ke mně lidé chovají.Včetně naší paní doktorky.DĚKUJI za její dlouholetou péči a připojuji ještě jedno plus pro sestřičku.