Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

velmi prijemna pani doktorka vse podrobne vysvetli,usmevava a sestricka tez velmi prijemna vrele doporucuji opalkova alzbeta

Jsem spokojen

Velmi milá paní doktorka, odborné vyšetření, pěkné prostředí ordinace, má dvouletá dcera se ráda a bez pláče nechala vyšetři, prostě skvělé oční.

Tohle je ta nejlepší dr. co znám. Byla jsem u ní kvůli těhotenské cukrovce a hodně mi jako oční pomohla dodala odvahy a optimismu. Opravdu skvělý člověk. Nic proti se nedá vytknout, hezká ordinace a sestřička moooc příjemná.

Výborná paní doktorka,hodná sestřička.Paní doktorka je milá,odbornice ve svém oboru.Chodila jsem k doktorce Šindlerové na polikliniku v Hrabůvce a raději utekla,neustále mě tvrdila že vidím dobře a byla vždy nepříjemná.Díky paní doktorce Tylové mám silnější brýle a nemusím své oči tak namáhat, odborný způsob vyšetření,milá komunikace s pacientem,žádné zbytečné čekání a úsměv to je paní doktorka Tylová a já jí tímto děkuji.Nováková Marcela

Nejlepší oční!

Velmi dobrá lékařka. Milá a vždy usměvavá, s lékařkami z polikliniky v Hrabůvce se to nedá srovnat. Utekla jsem odtamtud k paní doktorce Tylové a bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat. Všem doporučuji.