Petra Tlustošová, gynekolog Třebíč

MUDr. Petra Tlustošová

Gynekolog

13 názorů

Uložit


Adresy (2)

Jelínkova 991, Třebíč
GYNETA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč
Nemocnice Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Skvělá doktorka, ale také člověk.....jeví o své pacientky zájem, nebere je jako kus, ale jako lidi. Moc si jí vážím a všem doporučuji!!!


Výborná paní doktorka, vždy velmi příjemná a milá. Jsem s ní 100% spokojená, doporučuji.


Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou velice spokojená, je prostě úžasná. Všem doporučuji :-)


Výborná lékařka s velmi profesionálním a lidským přístupem. Sestra je občas trochu odměřená, ale není tak hrozná, jak se píše v komentářích k MUDr. Jajtnerové (pracuje pro obě doktorky)


Paní doktorka Tlustošová patří mezi nejlepší lékaře jaké znám. Milá, vstřícná, vynikající odbornice, neustále se vzdělává, velice dobře poradí a léčí. I když pracuji v Jihlavě, ráda k ní do Třebíče zajdu na vyšetření, či preventivní kontrolu. Určitě bych tak skvělou paní doktorku nezměnila. Spokojena je i moje maminka.

I se sestřičkou se bez problémů dohodnu na termínu, aby nám to časově vyhovovalo.

Paní doktorku Tlustošovou mohu jen doporučit a tímto jí velice poděkovat.


milá, příjemná, ochotná...prostě super


I já bych se ráda připojila k poděkování a skvělému hodnocení naší milé paní doktorky Petry Tlustošové z Třebíče. Jsem její pacientkou již několik roků a jsem velice spokojená. Je vždy usměvavá, přátelská a při tom skvělá gynekoložka. I když je mladá, vždy se dobře a rychle rozhodne jak situaci nejlépe vyřešit.K paní doktorce proto přešla jako pacientka i maminka. Též velice oceňuje její obětavost,laskavost a odbornost. Zkrátka, MUDr. Tlustošová má "zlaté" ručičky a srdíčko na správném místě. Je vzorem i pro ostatní lékaře.

(A sestřička je přece taky fajn, svoji práci zvládá s přehledem, má ráda ve všem pořádek, je diskrétní, a taky se i společně zasmějem, prostě pohoda.)

Návštěvu a vyšetření v gyn. ordinaci paní MUDr.Tlustošové mohu jen ostatním ženám doporučit. Velice jí touto cestou děkujeme Ha+Ja.Kr.


R

Dobrý den,

také bych se chtěla vyjádřit k paní doktorce Tlustošové. Je to nejlepší paní doktorka, kterou znám. Je hodná, vstřícná, ochotná, šikovná...... (ani by se všechny její klady na tuto stránku nevešly). Zkrátka má vše, co by měl správný lékař mít. Od té doby, co k ní chodím, jsem velmi spokojená. Nebojím se jí zeptat, na jakýkoliv problém, vždy mě dobře poradila. Je dobře, že tyto stránky existují, že se můžeme takto vyjádřit. Kde jinde by se člověk mohl dozvědět, kterého lékaře zvolit. Špatní lékaři to neocení, protože nemusí číst chválu a to se jim samozřejmě nelíbí, ale proč by měl někdo nějakému lékaři škodit úmyslně, bez nějakého důvodu? Zkrátka dobrého lékaře pochválím!!!!!!!
Tímto paní doktorce moc děkuji.


A

Paní doktorka je skvělá, milá a příjemná. V těhotenství mi se vším skvěle pomohla a poradila, byla ochotná odpovídat na všechny dotazy. Nikdy jsem jí nezažila protivnou. Mohu jen doporučit!


Paní doktorka je opravdu vynikajicí, ovšem sestřička si velmi často neodpustí nepříjemné poznámky např. k pozdnímu objednání, zapomenutí vzorků, atd.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti