Švermova 144/16, Liberec
Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o (mapa)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o prevence i problémy

Paní doktorka i sestřička moc milé, ochotné, profesionální. Lidské a normální :) Moc hezká ordinace. Vždy mám pocit, že se mi obě maximálně věnují.

S pani doktorkou i sestrickou sem vzdy naprosto spokojena..Obe dve jsou vzdy mile, usmevave, ochotne.. Pani doktorka mi vzdy vse srozumitelne vysvetli a poradi. A dukazem odbornosti je moje mamka kterou pani doktorka zachranila. Takze pro mne jasna volba a nikdy bych nemenila.

Pani doktorka i jeji sestricka jsou naprosto uzasne. Mile, ochotne a vzdy se vsim pomuzou a poradi. Nikdy mi nevadi prijit do ordinace, protoze vim, ze tam zase uvidim to slunicko, co se pokazde usmiva. Velmi profesionalni pristup. Nevymenila bych za nic!

Navštěvuji paní doktorku také několik let a nemám na co si stěžovat,vše vždy pozorně vysvětlí a dohodne. Ivana Krupičková

Paní doktorka je velmi milá,hodná,profesionální,vždy ráda vyslechne a poradí a má sestřičku super.
Jsem ráda že chodím k ním.
Dáša Nováková

Nejlepsi doktorka i sestricka,co muzou byt. P.doktorka je mila,hrozne hodna,profesionalni,proste supr. A sestricka to same. Hrozne si je chvalim.

Jsem jeji pacientkou uz leta. Pani doktorka je opravdu vyborna! Profesionalni, mila a vstricna. Pani sestricka je absolutne uzasna, nedam na ni dopustit.

Jsem naprosto spokojená s péčí sestřičky i paní doktorky. Obě jsou vstřícné, milé, profesionální. Děkuji.

S paní doktorkou jsem velice, velice spokojená. Je nadmíru milá, příjemná, spolehlivá a profesionální. Nová ordinace i okolí jsou velice krásně a profesionálně vybavené. Sestřička je taktéž suprová....Po paní doktorce Matlachové je to velice příjemná změna. Chodím tam již řádku let. V období obou mých těhotenství se o mě velice dobře starala. Chodím tam ráda a bez obav.
Tímto bych jí i paní sestřičce chtěla moc poděkovat a popřát ještě spoustu takových spokojených pacientek, jako jsem já.:-))
Klimešová Šárka

Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Jsem s ní velice spokojena. Vždy ráda vyslechne a poradí. Nikam nepospíchá a je pečlivá. Taktez sestřička je báječná. Obě mají perfektní přístup k pacientkám. Chodím tam moc ráda a mohu vřele doporučit. Spokojena pacientka L.