Petra Svátková, gynekolog Liberec

MUDr. Petra Svátková

Gynekolog Více

74 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Švermova 144/16, Liberec
Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
74 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o prevence i problémy

Paní doktorka i sestřička moc milé, ochotné, profesionální. Lidské a normální :) Moc hezká ordinace. Vždy mám pocit, že se mi obě maximálně věnují.


Ověřeny pacient

S pani doktorkou i sestrickou sem vzdy naprosto spokojena..Obe dve jsou vzdy mile, usmevave, ochotne.. Pani doktorka mi vzdy vse srozumitelne vysvetli a poradi. A dukazem odbornosti je moje mamka kterou pani doktorka zachranila. Takze pro mne jasna volba a nikdy bych nemenila.


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka i jeji sestricka jsou naprosto uzasne. Mile, ochotne a vzdy se vsim pomuzou a poradi. Nikdy mi nevadi prijit do ordinace, protoze vim, ze tam zase uvidim to slunicko, co se pokazde usmiva. Velmi profesionalni pristup. Nevymenila bych za nic!


Ověřeny pacient

Navštěvuji paní doktorku také několik let a nemám na co si stěžovat,vše vždy pozorně vysvětlí a dohodne. Ivana Krupičková


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá,hodná,profesionální,vždy ráda vyslechne a poradí a má sestřičku super.
Jsem ráda že chodím k ním.
Dáša Nováková


L
Ověřeny pacient

Nejlepsi doktorka i sestricka,co muzou byt. P.doktorka je mila,hrozne hodna,profesionalni,proste supr. A sestricka to same. Hrozne si je chvalim.


J
Ověřeny pacient

Jsem jeji pacientkou uz leta. Pani doktorka je opravdu vyborna! Profesionalni, mila a vstricna. Pani sestricka je absolutne uzasna, nedam na ni dopustit.


J
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojená s péčí sestřičky i paní doktorky. Obě jsou vstřícné, milé, profesionální. Děkuji.


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice, velice spokojená. Je nadmíru milá, příjemná, spolehlivá a profesionální. Nová ordinace i okolí jsou velice krásně a profesionálně vybavené. Sestřička je taktéž suprová....Po paní doktorce Matlachové je to velice příjemná změna. Chodím tam již řádku let. V období obou mých těhotenství se o mě velice dobře starala. Chodím tam ráda a bez obav.
Tímto bych jí i paní sestřičce chtěla moc poděkovat a popřát ještě spoustu takových spokojených pacientek, jako jsem já.:-))
Klimešová Šárka


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Jsem s ní velice spokojena. Vždy ráda vyslechne a poradí. Nikam nepospíchá a je pečlivá. Taktez sestřička je báječná. Obě mají perfektní přístup k pacientkám. Chodím tam moc ráda a mohu vřele doporučit. Spokojena pacientka L.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti