Odborný lékař psychiatrie
Opavská 6116, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je moc příjemná a milá s ní jsem velice spokojená,jediné co mi vadí je neskutečně dlouhé čekání ikdyž jste objednaní,chápu třeba půl hodiny ale pokaždé čekat 2hodiny to je hrůza.Chodím vždy přesně protože dopředu to nemá cenu ale sestra vezme pána který si přišel dřív ale je objednaný až po mě,to mě docela štve a stalo se mi to už několikrát.

Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Léky, které mi předepsala, neměly být návykové. Byly. Když jsem jí řekla, že ztrácím paměť, slova - tak řekla, že je to v pořádku. Je to po těch lécích. Namítala jsem, že když si lék nevezmu, začnu se nekontrolovaně třepat. Vysvětlila mi, že je to dobře - alespoň je pravidelně beru. Když jsem si stěžovala, že spím i 20 hodin denně - přidala mi adrenalin. 2 dny před rokem trvání nemocenské mně vypsala do stavu zdravých. Totálně zdrogovanou a závislou na lécích. Přišla jsem o práci - kdo by se divil. Neschopná organizace čehokoli, s malým dítětem a fakticky bez prostředků. Naštěstí mi můj chorý mozek poslal informaci o léčiteli(?), který mne závislosti na lécích zbavil a začala obtížná cesta. Jsem bez léků (04/2012) a znovu žiji normální život. Kdybych se po kolapsu z přepracování pořádně vyspala a odpočinula si, byla bych zdravá určitě do tří měsíců. Pokud chcete léky - super doktorka. Dodnes mám po její léčbě prázdná místa v paměti - ale naštěstí, se tomu už směji. Nezajímá se , jestli beru léky, žiji, jsem mrtvá? Ani u obvcdního lékaře, nikde žádný dotaz.

Prosím prosím, jaké má Mudr. Stroupková ordinační hodiny? Od kdy je tam aspoň sestra? Díky moc.

Paní doktorka je velice příjemná, své práci rozumí, to nebudu popírat, jediné co mi vadí a nikde jinde se mi to nestalo, že pokud nejsem objednaná hnedka zrána, ale později, tak se šíleně prohlubuje časový zkluz a člověk někdy příjde na řadu i víc jak hodinu po termínu na který je objednaný. Někdo tady píše, že je paní doktorka psychiatr a ne psychoterapeut a nemůže každému svému pacientovi věnovat hodinu. S tím naprosto souhlasím,proto také ja se v ordinaci zdržím 5 minut, vemu si recept a na povídaní do hloubky mám paní psychoterapeutku. A přistupovat by k tomu takto měli všichni pacienti, je jasné, že když se tam někdo rozpovídá, tak ho paní doktorka nemůže vyhodit, ale sama by měla těmto případům podstrčit psychoterapeuty, protože člověk který chodí do práce si nemůže dovolit vzít na celého půl dne volno s předpokladem, že bude dvě hodiny sedět v čekárně.

Paní doktorka Stroupková je velmi kvalitní lékařka, která své práci rozhodně rozumí a člověka o nic neokrádá. Nevím tedy, kde pán, píšící 24. 9. 2011, vzal informaci, že má paní doktorka placeno za každého pacienta 90 minut? Paní doktorka je psychiatr, ne psychoterapeut, který na rozdíl od psychiatra dostává opravdu od pojišťovny zaplaceno za více času, který s klientem stráví. Jelikož mám možnost elektronicky sledovat, kolik pojišťovna paní doktorce za mou návštěvu hradí, vím, že je to pakatel ve srovnání s mými návštěvami psychologa (psychoterapeuta). Vždy budou lidé nespokojeni, ale paní doktorka se také rozkrájet nemůže. Já teda moc
"svěřovací" typ nejsem, proto jsou mé návštěvy krátké, ale když potřebuji více času, věnuje mi ho. Takže mi nezbývá nic jiného než odkliknout "nejlepší" :-)

jsem moc ráda,že se mám komu svěřit,když je zle...a že jste taková,jaká jste -milá,trpělivá,empatická...a nenechte se otrávit lidma,kteří nemají "svůj"den...jana n.

Ochotná, milá, empatická a hlavně velmi zdatný profesionál.Má taky skvělou sestru.

Úplně normální smrtelník, slušná, vždycky mě ošetřila dobře. Ovšem nic navíc, to má ale na svědomí náš zdravotnický systém/nesystém.

jsem velmi spokojená s paní lékařkou je velice příjemná a dovede poradit odcházím vždy z velice dobrým pocitem !!!!