Okružní 4699, Zlín

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasná doktorka, na kontroly chodím již 3 roky a jsem velmi spokojená. Vyšetření je nebolestivé (a i při zavádění tělíska), rychlé. Paní doktorka vysvětluje každý krok, odpovídá na dotazy, je velmi profesionální.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem přišla s nadějí, že konečně vyřeším své neustálé problémy s infekcemi a podrážděním. Nicméně jsem si nepomohla, protože paní doktorka nemá žádnou motivaci někomu pomáhat. Pokud nemáte nějaký zjevný problém tak vám paní doktorka nepomůže. V mém případě vyzkoušela pár léků a poté konstatovala, že neví, co mi je. Dále působila velmi odměřeně a měla jsem pocit, že ji svými problémy spíše obtěžuji. Pokud tedy máte nějaká déle trvající obtíže tak se paní doktorce vyhněte, jelikož nemá sebemenší snahu tyto obtíže vyřešit.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce, jsem přešla spolu s kamarádkou, bohužel jsem si moc nepomohla. Paní doktorka působí celkem odmeřeně. Když něco nepochopíte hned a musí vám to opakovat je celkem nepříjemná. Vyšetření je u ní pro mě vždy nepříjemně bolestivé. Ale jelikož chodím na gynekologii jednou za půl roku, asi to vydržím a měnit lékaře nebudu. Nicméně neni vůbec citlivá a ani vás dopředu neupozorní co bude dělat. Myslím, že jsou určitě lepší lékaři.

Strašná doktorka arogantní pokud se na něco zeptáte,blbě se směje vyloženě Vám na jakooukoliv otázku.A mě nechala chodit do práce s hematomem v těhotenství.Těhotenství dopadlo špatně o miminko jsem přišla.Za půl roku jsem byla,těhotná opět,a zase hrozil mi potrat hematom malinky.Opět mě nevystavila neschopenku.Tak jsem od ní raději odešla k jiné dr.Kde jsem ihned neschopenku jako samozřejmost dostala.Vůbec mě ani nic nevysvětlila neřekla na moje dotazy se jen blbě smála.

K paní doktorce jsem přišla od naprosto hrubé a neurvalé starší lékařky; odešla jsem ke skvělému empatickému lékaři. Zpětně můžu říct asi toto: pokud nechcete nic víc, než udělat stěry, slyšet "dobrý", předepsat antikoncepci a zmizet, tak je paní doktorka fajn. Pečlivější vyšetření nevede, pacient ji nezajímá - první, co můj nový gynekolog řešil, bylo dlouhé krvácení, "třeba cysty, uděláme ultrazvuk" - paní doktorku moje perioda nezajímala celých 6 let, prohmat břicha dělala "aby se neřeklo" dvěma dloubnutími prstu, prsa zmínila poprvé a naposled při odchodu z první prohlídky, že se "na ně zapomnělo" a už se nevzpomnělo nikdy více. Pokud přidám telefonování, zatímco sedím v ordinaci, a odpovědi na dost zásadní otázky jednou větou doprovázenou ironickým smíchem, tak to vůbec nepovažuju za dobrý vztah s lékařem, kterému mám věřit v dost intimních záležitostech.
Paní doktorka jemně vyšetřuje, to je pravda - ale to spousta dalších doktorů, kteří vám navíc řeknou desetkrát víc, než ona. Slova jako čípek, děloha, vaječníky a prsa jsem od ní v životě neslyšela, což o gynekologovi bohužel vypovídá opravdu hodně.
Odešla jsem prostě proto, že jsem se opravdu začala bát, aby paní doktorka svým nezájmem dělat celé roky cokoliv mimo stěry něco nezanedbala. Od nového pana doktora si vyslechnu kompletní hlášení na všechny "součásti", takže si můžu být jistá, že jsem v pořádku. Oproti rokům u paní doktorky neskutečná úleva.

Běžné prohlídky a předepisování prášků paní doktorka asi zvládá. Pokud máte větší problém, dejte si bacha, mě způsobila svou lenností vyšetřovat mě v průběhu léčby (jak to dělají jiní gynekologové, což jsem zjistila bohužel pozdě) katastrofální průšvih.

Také si chválím svou paní doktorku. Je hodná, milá, ochotná vyjít vstříc, něžná, ... Přestoupila jsem k ní od jiné gynekoložky, u které mi toto všechno chybělo. K bývalé doktorce jsem se trochu bála chodit, tady vůbec. Sestřička je suprová. Jediné k čemu mám výtku je, že když se paní doktorky přímo nezeptáte, tak vám nic neřekne. A to mě trochu vadí, protože čekám první miminko a trochu informací týkající se těhotenství a vše toho okolo (co se může, co se nesmí, co může hrozit, apod.) by neuškodilo. Také se nevyjádří k ultrazvuku, zda je miminko v pořádku, zda je vše jak má být, zda je velké či malé, co můžu v následujícím období těhotenství čekat, atd. atd. Za to bych byla moooc ráda!

k paní doktorce jsem přešla od své bývalé gynekoložky. Nemůžu si ji vynachválit! Přístup, jednání, řešení problémů, ochota. Sestra také velmi milá, což je (oproti té poslední) velmi příjemná změna :-) Rozhodně můžu paní doktorku doporučit. Mně vyřešila problém, který moje bývalá lékařka řešila 1,5 roku :-)))

Výborná pani doktorka, velice milá, lidská

Super,skvela pani doktorka...Strasne mooc pecliva a hlavne nezna....jsem naprosto spokojena...budu se rada tesit na dalsi navstevu...