Petra Mestická, praktický lékař Chodov

MUDr. Petra Mestická

Praktický lékař Více

24 názorů

Uložit


Adresa

U Porcelánky 936, Chodov
Ordinace praktického lékře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
24 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Ověřeny pacient

Pravda je, že to čekání je nekonečné, nesnáším to. Ale jako na lékařku, si na paní doktorku stěžovat nemohu. Zachránila mi život a vždy mi napíše potřebná doporučení, poradí i bylinky, nebo babské recepty. Sestřičku znám současnou i předchozí a netuším, kam chodíte na tyhle negativní zkušenosti. Zažila jsem tam manželský pár a byli to mladí lidé( a bílí), kteří neuvěřitelně páchli potem, močí a špínou a sestřička, ani paní doktorka neřekly ani popel, já bych se neudržela.


R
Ověřeny pacient

Pani doktorka Petra Mestická mne 4 měsíce nemohla přijít na diagnózu s hroznými bolestma po celém těle, poslala mne na psychiatrii a uvažovala i o psychiatrické hospitalizacii v nemocnici, prý mi budou skoušet léky, které zaberou na depresi, protože když mi je 36 let tak mi nic vážneho být nemúže a jenom hysterčím a nezvládám psychiku. Mestickou jsem vyměnila za jiného praktika, který mi do týdne po registraci určil diagnózu a začal mi ji léčit a paní psychiatrička Tomešová ihned po zdělení jí mé diagnózy vysadila antidepresiva, protože to opravdu nebyl psychický problém.
Mudr Mestickou nikdy více. Frančova

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Každý člověk má nějakou zkušenost s lékaři. Záleží na konkrétním zdravotním případu. Není to jen o předepisování léků. Mnohdy i na nesprávně stanovenou diagnózu. Je to také o lidským přístupu k pacientovi. Umění pacienta vyslechnout, pokusit se najít skutečnou příčinu onemocnění a nikoliv jen nemoc zaléčovat. Tuto paní doktorku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Sestřička i doktorka jsou bezkonkurenční. Vždy jednají adekvátně a se zájmem. Je zřejmé a evidentní, že o svoje pacienty jeví zájem. Přestože sama od sebe bych ji navštěvovala jen zřídkakdy, několikrát se mi již stalo, že jsem byla vyzvána abych se dostavila na krevní testy apod. jen z důvodu dědičnosti nebo díky né až tak perfektním předchozím výsledkům. Z čehož mi vyplívá jasný zájem, nebo si snad čte karty pacientů před spaním? ,Zlí jazykové, jsou schopni tvrdit cokoliv.. :)!! Proč má tolik pacientů, když je tedy tak neschopná. Rasistka? No to si snad děláte legraci :D?! To ale její pacienty člověk, který toto tvrdí, nikdy neviděl, že?! Posílá lidi do práce? Přijde mi, že snad chodíte k jiné lékařce, než o které mluvím já. Chodíme k ní též celá rodina a jsme bez sebemenšího problému. Pochybuju, že kdyby promovala přes svůj klín, jak zde někdo tvrdí, že by už dávno o atestaci nepřišla.


D
Ověřeny pacient

Já jsem osobně s paní dr.Mestickou spokojen.Nedávno jsem měl zdravotní problém a paní doktorka mi naordinovala dobré léky,které opravdu pomohli. Je to doktorka na svém místě!


D
Ověřeny pacient

Já jsem osobně s paní dr.Mestickou spokojen.Nedávno jsem měl zdravotní problém a paní doktorka mi naordinovala dobré léky,které opravdu pomohli. Je to doktorka na svém místě!


Paní doktorka je dobrá. Pokud tu někdo má problémy se zády atd., tak by si měl zajít na chirurgii nebo nevím kam. Paní doktorka Mestická je praktický lékař, nikoli lékař zaměřený na chirurgii nebo urologii aj., takže pokud za ní jdete s něčím jiného charakteru než se praktický lékař zabývá, tak si nemůžete stěžovat. Se zlomenou nohou tam taky nepůjdu a nebudu pak nadávat..
Pokud jsem tu četl nějaké názory, tak si uvědomte, že důležitá je také prevence. Pokud budete pravidelně sportovat nebo své tělo nějakým způsobem chránit a posilovat ho, tak pak Vám pomůže i ten Paralen.. Toť vše.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná. Podle mě tyto názory vůbec nesouvisí s tím, jaké má zkušenosti. Pokud vím, tak k paní doktorce chodí hodně z jiných Etnických skupin a pokud máte takové případy denně a musíte jenom řešit romy, kteří si chodí pro "nemocenskou" a invalidní důchody, tak Vám to náladu zkazí. Já se chovám jak nejlíp umím a paní doktorka pak ke mě taky. Nejdřív změnte svůj přístup a pak hodnoťte..

Jinak k paní doktorce chodí celá naše rodina a všichni jsou maximálně spokojení. Ochota setřičky a paní doktorky je báječná.

Mohu jen DOPORUČIT a Vy si uvědomte, že se chování jiných odvíjí od Vašho chování.


Velice arogantní a neochotná!Raději si vyřizuje osobní telefonáty a vy musíte čekat na chodbě a když se dostanete do ordinace tak se paní doktorka velice udivuje že už je tolik hodin a ona samozdřejmě spěchá za pacienty...horší lékařku jsem nepotkala!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F

je dobra doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti