Petra Folprechtová

Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Opravdu nejhorší zkušenost s lékařem. Strašné chování, arogance… nedivím se, že má paní doktorka tak krátké objednávací lhůty. Už nikdy více.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Musím souhlasit s paní Markétou, taky jsem přišla se silnými bolestmi hlavy a jsem šťastná, že se mi nesmírně ulevilo. Paní doktorka má své mouchy, kdo je nemá, ale opravdu umí a pomůže.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Horší doktorku jsem nezazila.
Mám šílenou skoliozu, diky které mám další problémy. Byla jsem odeslána na neurologii, kde mě tahle doktorka dvakrát klepla kladivem se slovy, ze jsem ok, ale muže mi predpsat antidepresiva, protože když mi mravenci chodidla a špatně se mi chodí na základě me páteře, tak to není páteří ale uzkostnymi poruchami, ačkoliv nemam úzkosti‍
Katastrofa.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Paní doktorka byla velmi milá a empatická, po všech negativních recenzích jsem se bála návštěvy , ale byla jsem s ní velmi spokojná, jak s vyšetrením tak celkovým přístupem.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Byl jsem u paní doktorky kvůli tinnitusu. Po tom co mi řekla, že se mám vysvléct do půl těla, ať se může podívat na páteř, tak mi jen tak suše řekla, že mám cituji ,,odporná´´ záda, i po roce když si na to vzpomenu, tak kroutím hlavou a nevěřím čeho jsem byl svědkem. Paní Folprechtová může být ráda, že jsem natolik taktní a nevrátil ji to stejnou mincí.
K této paní nechoďte.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

U paní doktorky jsem byla kvůli silným bolestem hlavy. Musím říct, že léky, které mi předepsala mi doslova změnily život. Četla jsem všechny negativní recenze, ale nemohu souhlasit ani s jedinou z nich, přístup byl velmi vstřícný a i přes velké vytížení měla paní doktorka čas na pečlivé vyšetření. Paní Folprechtová je podle mě empatická lékařka, která se doopravdy snaží člověku pomoct a snaží se najít příčiny jeho potíží.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Vytíženost českého zdravotnictví v poslední době je šílená, tím je i kladen velký tlak na doktory, kteří jsou také jen lidi, tak k ním buďte prosím schováví. Paní doktorka nemá vůbec lehkou práci, ale na mě byla moc příjemná. Děkuji za podrobné vyšetření a lidský přístup:)

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Paní doktorka Petra Folprechtová je arogantní....... neumí jednat s lidmi, každý je podle ní snad hypochondr,šla jsem k ní s bolestmi zad a bolest vystřeluje do břicha a nohy,nic sennou neudělala, nikam mě neposlala,její rady ať změním práci ať si nechá, práci by měla změnit ona vůbec jí na lidech nezáleží, nevím proč tam vůbec sedí, naštěstí tu máme i jiné doktory co nám pomůžou

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Paní doktorka je nepříjemná a arogantní, nejvíce jí vyhovuje pouze napsat recept po telefonu, osobní návštěvou obtěžujete a dá vám to patřičně najevo. Jako pacient ani člověk jí vůbec nezajímá.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

šla jsem s bolestmi v zádech a omdlévání, poslala mě na EEG a CT, poté na RTG, bylo mi řečeno, že v zádech - krční páteř bolí všechny, že je to od sezení u počítače a to je vše, lékařka byla velmi nepříjemná, žádné léky mi nedala.