Praktický lékař stomatolog
Boskovicova 781, Litovel

dobrý lékař nejen on ale i manželka a dcera je výborná zubařka můžou nám závidět chodím k nim 25 roků a nemám žádnou připomínku

Výborný člověk i zubař :-).

Vyborny zubar na svete. Maloktery zubar souciti s pacientem. Pan doktor dela vse aby kazdy úacient byl spokojen. Vyborny zubar!!!

Pan doktor je velmi milý muž s citlivým přístupem. Dává injekce proti bolesti automaticky, nemusím si o ně říkat, velice špatně totiž snáším bolest. Je trpělivý, u něj se ani necítím jako u zubaře. Jediné co mi u něj vadí, je nekonečné čekání v čekárně, má vždy plno.

Opravdu citlivý lékař, u kterého mě taktéž přešel panický strach ze zubařů, kterým jsem trpěla od dětství.
Jako jeho další pozitivní vlastností u pana doktora si cením toho, že bolestivé případy neodkládá na objednání a bere přednostně. Sice se po objednání čekací doba v čekárnách protáhne, ale tady to opravdu stojí za to.
K panu doktorovi neváhám dojíždět z Olomouce a jen doufám, že nám brzy neodejde do důchodu :-)

Velice příjemný, citlivý a ochotný pan doktor. Mám panický strach ze zubřů, ale když jsem začala navštěvovat pana doktora, tak mě strach opustil. I přesto, že mám v bydlišti FN, dojíždím k panu doktorovi od 1984 roku. Jsem s ním maximálně spokojená a můj syn také. Můžu jen vřele DOPORUČIT!!!

Precizní práce, lidský přístup, jeden z mála co umí dobře trhat.

Precizní práce

První zubař, ke kterému nechodím s panickým strachem. Je příjemný a dobrý odborník.