Sam. ordinace PL - gynekologa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Ordinace PL gynekologa
M. Alše 462, Neratovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K panu doktorovi chodím krátce.
Ale je velmi sdílný, hodný a empatický. Chodím k němu ráda a myslím si, že to je důležitý.

K panu doktorovi jsem přešla od své dlouholeté doktorky z důvodu stěhování. A jelikož mám trvalý pobyt v Praze okamžitě jsem byla něco jako plevel. Chodím k němu velmi nerada a s nechutí. Nikdy se nic nedozvím o vývoji miminka, poprvé až na velkém utz v Praze. Proto se přecházím k jinému lékaři.
Nedoporučuji těm, které jsou z Prahy nebo mají spoustu dotazů. Zůstanou nezodpovězené.

Kontaktovala jsem pana Toupalíka telefonicky, jestli by mě přijal jako novou pacientku. Velmi příjemný hlas. Při osobní návštěvě a prvním vyšetření byl pohodový a vtipný - probrali jsme moje problémy - napsal mi recept. Sestřička mě zaregistrovala - byla též příjemná a usměvavá. Myslím si, že zde budu ve velmi dobrých rukou...díky :-)

Nejlepsi doktor ktereho znam, i kdyz jsme nerozni povida si semnou a koklikrat me i rozesmeje. Dekuju pane doktore za to jaky jste!!

k panu doktorovi chodím sice jen několik měsíců, ale jsem s ním jako s doktorem i jako s člověkem spokojená.
Při první návštěvě nenamítal, abych přešla k němu a hned si vyžádal mou původní dokumentaci od bývalé lékařky.
Před panem doktorem nemám žádný stud, jedná velice profesionálně.

Tento lékař našel mé matkce rakovinu tlustého střeva. Sama jsem k němu chodívala než jsem se odstěhovala. Je dobrý, léčí dobře. Málo toho namluví, ale stačí, když otevřete pusu a zeptáte se!

Pan doktor Toupalík je velmi dobrý doktor,jsem s ním moc spokojená.

K panu doktorovi chodim pres 10 let a mam s nim jen dobre zkusenosti. Navic jsem se prestehovala do zahranici a protoze v NL nejsou gyn. prohlidky, vychazi mi pan doktor vstric a prohlidku navic provede za minimalni poplatek (zahr. pojistovna mi tyto prohlidky neproplaci). Vzdy se chova mile, profesionalne a snazi se nalezt nejjednodussi reseni. Mohu doporucit!!!

Pak doktor mi moc nevyhovoval. Nebyl moc sdílný a když jsem se odvážila se ho na něco zeptat, tak se vždycky tak divně koukl a pak mi k tomu řekl jen pár slov jako by ho to obtěžovalo. Nechodila jsem k němu ráda. Přešla jsem k jinému gynekologovi a jsem ráda, že jsem tak udělala. Toho se nebojím ptát na věci, které mě tíží a on mi vždycky ochotně mé otázky zodpoví a poradí mi. Je to podle mého důležité, aby doktor uměl vytvořit takovou atmosféru, aby se mu pacientka nebála svěřit se svými problémy. Alespoň pro mě to důležité je...

Pan doktor mi pomohl velice, a to lidsky i odborně v nelehké situaci, kterou jsem potřebovala před lety urgentně řešit.Obávala jsem se, že nebudu přijata, připadně mě pošle(což v dobu byl velký problém nejen vzdáleností) za mym dosavadním gynekologem.Od té doby jsem u něj zůstala, a i kdybych se stěhovala, budu za ním jezdit i nadále.Všechno mi ochotně a srozumitelně vysvětlí.Je vždy milý a má smysl pro humor, což není nikdy na škodu.