Praktický lékař gynekolog
Jiráskova 47, Vrbno pod Pradědem

Pan doktor je nejlepší vždycky rád pomůže,poradí a všechno vysvětli . Jsem moc ráda že mužu byt jeho pacientka .

první těhu hrozné kvůli němu jsem snad probrečela celé těhu a nakonec mi v Olomouci řekl doktor v 8 měs že je vše v pořádku že nechápe jak mi to mohl říkat a tvrdit takové blbosti a nechat mě trápit ,druhé těhu malá je moc malá od sedmého měsíce už jsem prý byla otevřená a každou chvíli budu rodit a že už nikam nemám moc chodit no porodila jsem v termínu a že by byla malá no nevím na 4 kila :D UŽ JSEM to vzdala a odešla jsem od něho .

Tak já nyní čekám druhé dítě a nemůžu si ho vynachválit. Se vším vždy poradil vše důkladně vyšetřil a nikdy si neúčtoval nic sám i když sem si nechala vyjet výpis ze zdravotní pojišťovny. Měla jsem před tímto doktorem 2 jiné doktory ale vždy pro mě byla prohlídka strachem z bolesti a nyní se za ním vždy těším a nic necítím. Já mohu jen doporučit!!!

S panem doktorem jsem velmi spokojena, byla jsem u několika lékařů, ale tento jediný mi dokázal vždy poradit. I když je trošku ukecaný, dokázal mi poradit a neodcházela jsem od něho nikdy s tím, že vlastně nevím co mi je. A i přístroje které má jsou velmi kvalitní a na Vrbno až moc dobré...chválím

nemám si na co stěžovat, je milý, sice ukecaný, ale vždycky si mě vyslechne a vše po lopatě vysvětlí...

Děkuji panu doktorovi za jeho péči, včasnou a přesnou diagnostiku. Díky němu mám dnes krásnou zdravou dceru.

milé ženy pokud nenavštěvujete pravidelně gyn.lékaře a pak nastanou nějaké potíže nemyslím,že by jste měly hledat chybu ve svém lékaři,ale v první řadě v sobě.Dále znám pacientky kterým doslova zachránil život,ale taky znám pacientky které si na něj stěžují.já osobně jsem s panem doktorem spokojena protože jsem byla a jsem nemocná né po gyn. stránce tak si mě pan doktor dosti hlídá a zve mě na pravidelné prohlídky za které jsem ráda a které taky dodržuji.A nakonec nikdo není neomylný i když jako lékaři by se to nemělo stát,ale poslouchejte někdy zprávy kolik je případů co se lékařům stává. jedna je pravda,že kdyby se mi něco přihodilo z viny p.lékaře asi bych mluvila jinak.

Já teda nevím,někdo na něj nadává,ale já jsem velice spokojená,pokaždé mi vyjde vstříc a nemohu na něj říci vůbec nic špatného.Skvělý doktor.

mě nějak nevadí...vím,že pro mě udělá první poslední a to mi zatím vyhovuje...

"Doporučuji a vyzývám: Všechny bývalé i současné pacientky, nechte si vyjet osobní účet ze zdravotní pojišťovny. Budete se divit, kolik každá z vás máte návštěv u pana výkonného doktora. Pěkně se na nás pase!"