Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Bolest zad

Podle mě i mé přítelkyně se jedná o nejhoršího ortopeda, či dokonce lékaře ve Zlíně. Pan doktor se chová k pacientům arogantně až přisprostle, velmi mírně řečeno. Problém ani v jednom případě nevyřešil a ani nenavrhnul řešení, ale pokaždé si neodpustil poznámku, že si za to pacient může sám. Mimo jeho ohavný přístup mám velké pochybnosti nad jeho znalostmi, diagnostikuje neexistující choroby a pak se cítíte jako mrzák. Po změně doktora problém vyřešen a nikdo se nestačí divit, co byl schopný pan Šustek diagnostikovat, každý kroutí hlavou nad jeho chováním. Ordinaci pana Šustka je třeba se ve vlastním zájmu vyhnout velkým obloukem.

Pan doktor je odborník na svém místě. Příjemný, ochotný, poradí, důkladně se věnuje pacientovi při vyšetření a paní sestřička je taktéž příjemná.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. nález na koleni

Původně jsem přišla s nálezem výrůstků na koleni od praktického lékaře a odešla s kompletním znaleckým posudkem lékaře jen na základě pohledu na moji chůzi. Okamžitě věděl kde je problém a jak vznikl, že začal vrozenou vadou kyčlí a špatných stylem chůze postupně ovlivnil i další klouby (koleno). Velmi vstřícný přístup doktora, který je skutečným mistrem svého oboru. Lidský, ochotný, vše vysvětlil, opravdu bylo vidět, že chce udělat maximum, aby mi pomohl. Jediná nevýhoda je dlouhá čekací doba, ale holt, na to dobré se čeká :) a musím ještě říct, že pan doktor přetáhl pracovní dobu, aby stihl všechny pacienty a nestihl oběd, myslím, že toto gesto mluví o přístupu k pacientům :)

Umístění: Valašskokloboucká poliklinika

"Vím co vám je, ale neřeknu vám to" Nepříjemný, arogantní doktor, který se k pacientům chová, jako kdyby si zranění úmyslně způsobili, aby mu mohli svou návštěvou zkazit den. Sestra je kapitola sama o sobě. Pokud si můžete zajet jinam, udělejte to.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. artroskopie ramene

Pan doktor Šustek je ortoped na svém místě. Po třech návštěvách v tomto roce mě díky jeho péči a radou, bolesti ramene zmizely a omezení pohybu je zlepšeno natolik, že si na nějaké dřívější obtíže ani nevzpomenu. Přístup pana doktora byl ke mě přímo noblesní, jeho zdravotní sestra byla vždy příjemná a čekání bylo minimální. Za to vše jim patří mé velké poděkování. Ing. Marek Pánek

Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

Pan doktor je sice arogantní a mírně nepříjemný,ale odborníkem ve svém oboru.
Nejsem sice moc spokojena s čekací dobou,ale bohužel je málo ortopedů.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. bolest lokte

pan doktor my nejdříve projel pořádně kartu pak my nadal že jsem byla před tím u jiného lekaře ne moji vinou byla jsem tam odeslana obvodním a pak my do karty napsal,že jsem přišla od druhého lékaře Reklamovat loket už bych k němu nešla je arogantní jen on sám ma slovo a druhy se nemuže ani obhajit potřebovala jsem vylečit ruku kvuli nove praci a u něj měly volny termin tak jsem si řekla,že skusím ještě někoho jiného do dneška mám bolesti a na doktory raději nemám čas

Děkuji panu MUDr. Petru Šustkovi za léčbu po komplikované zlomenině nohy. Správně odhadl problém i komplikace spojené s úrazem dříve, než měl k dispozici rentgen. Toto svědčí o velké odbornosti tohoto lékaře. Díky jeho léčení se můžu na nohu postavit a již nemusím používat hůlku, jako oporu. Děkuji. Novák

Pan doktor učinil špatný znalecký posudek a předepsal mi operaci. Poté, když mi v nemocnici otevřeli koleno, zjistili, že věci se mají jinak a operace nebyla na místě.Když se pak dozvěděl o svém pochybení, byl na mne zlý, arogantní a vedl značně neprofesionální řeči. Už nikdy více !!!