MUDr. Petr Štětinský

Gynekolog Více

Český Těšín 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Viaduktová 17, Český Těšín

Pan doktor je jistě milý člověk, ale lékařem může být už leda tak pacientkám v jeho věkové kategorii, kterým už "o nic nejde" (tím nic myslím, těhotenství apod.). Nedařilo se nám, a tak manžela poslal na spermiorgram, který následně vyhodnotil tak, že je jich málo a větší část mrtvých. Následně, když pravděpodobně uznal, že řešení takové záležitosti je "nad jeho síly", nás poslal do specializovaného zařízení, kde manžel toto vyšetření absolvoval několikrát a pokaždé "na výbornou". Za ten stres není proč děkovat.

Jsem nad míru spokojená

K panu doktorovi jsem taky chodila velice ráda téměř 12 let, byla jsem spokojená s jeho milým chováním, dokud nebyl problém. Pan doktor nepoznal velmi vážný průběh mimoděložního těhotenství a já jsem dnes ráda, že jsem přežila. Lékaře mám jiného a budu jen doufat, že ještě v budoucnu otěhotním.

super

K panu doktorovi jsem neměla výhra dokud jsem neotěhotněla. Ještě mi těhotenství ani nepotvrdil a už se ptal, zda "si to chci nechat"... Pak mi těhotenství ani nebyl schopen potvrdit, prozměnu zase prý jsem o to asi přišla, nebo "jestli jsem vůbec otěhotněla"... vyšetření z krve mi udělal až na moje naléhání. Když jsem si volala pro výsledek, nemohla jsem se domluvit se sestrou, ale když se mě opět zeptala, zda si "to chci nechat", pochopila jsem, že těhotná opravdu jsem. Při každém vyšetření byl pan doktor velmi nešetrný, velmi bolestivě mi mačkal břicho. Těhotenství mi uznal v 11. týdnu. Velmi se divil, když jsem si vyžádala kartu a přešla k jinému lékaři.

Byla jsem u pana doktora jednou je to asi před 12 lety a stačilo mi to, a to z toho důvodu , že měl můj pan doktor volno.Čekárna byla plná těhotných maminek,které měly přijít na řadu už dopoledne.Čekala jsem tam nejméně 3 hodiny než jsem se dostala na ředu a pak nastalo nezapomenutelné vyšetření.Upozornuji,že mi bylo 17.Vyšetřoval mě tím způsobem,že do mě zasunul nějaké kleště a šel se vybavovat se svou sestrou(později jsem se dozvěděla,že je to jeho manželka).Ležela jsem tam nevím jak dlouho,mě to připadalo nekonečné.Hodně to bolelo.Už bych tam nikdy nešla.

Chodím k panu Štětínskému 6 let, nebyl nikdy problém. Vyšetření není bolestivé ( narozdíl například od Dr.Mrázka, ke kterému jsem jednou musela jít, když měl můj doktor dovolenou...), stěry i odběry dělá pravidelně, když mám problém, ihned se vyřeší. Možná kdysi stěry nedělal, jak jsem četla dřívější hodnocení, nemohu posoudit.
Dále bych jej doporučila, nevidím žádný problém.

Lucie G.

K Mudr.Štětinskému chodím pravidelně už asi 7 let a jsem s ním velmi spokojená.

pan doktor Štětinský je velmi dobrý gynekolog..

Velmi lidský a hodný lékař, odborník ve své práci. Znám jej a chodím k němu téměř 32 let (byl i u mého porodu). Nemám k jeho práci a chování žádné výhrady.Příjemné prostředí, vlídná sestřička. Přeji hodně takových spokojených žen jako jsem já. Hanka