Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Dvora 815, Letohrad
Sam.ord. PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dnes sem u nej byla zastupoval meho zubare a velka spokojenost skvelej pristup rychli :) skoda ze nebere novy pacienty lepsiho zubare neznam !!! Martina

Ověřeny pacient

Taky mam srovnani: Doporucuju. Je rychly.

Ověřeny pacient

No pokud vím, pan doktor má RTG v ordinaci...pokud vím, sestřička, která u něho pracuje dělá i dentální hygienu, takže pokud se panu doktorovi něco nezdá ohledně čištění zubů, doporučí pacienta k návštěvě dentální hygieny. Byli jsme u ní už vloni, synovi se díky této péči zlepšila kazivost zubů, protože konečně mu někdo ukázal, jak se správně zuby čistí a dostali jsme i mezizubní kartáčky. Takže jak se sestřičkou tak i s panem doktorem velká spokojenost. Mám ráda i jeho humor - občas trochu černý, ale aspoň se zasmějeme. Co člověk, to jiný názor, ale naše rodina je u něho velice spokojená - i jako s člověkem i jako s lékařem.

A
Ověřeny pacient

Od p. Šrámka jsem odešla z důvodu stěhování. Dnes mám již naprosto odlišný pohled na jeho práci, jelikož mám srovnání s velmi ochotným a precizním zubním lékařem. P. Šrámek mi nikdy nevysvětlil, jak správně čistit zuby, jak používat mezizubní kartáčky a jaká velikost by byla vhodná. Při zákroku většinou mlčel, nikdy se mne nezeptal, zda chci injekci proti bolesti. Také mne nikdy neposlal na RTG, až nový zubař mi odhalil velmi rozsáhlý kaz, který mne sice nebolel, ale díky kterému mám zub mrtvý a dnes již perfektně udělanou keramickou výplň. Opravdu velmi oceňuji přístup nového pana doktora a jsem ráda, že již mohu porovnávat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Pana doktora můžu jen doporučit!! :-)

Z
Ověřeny pacient

Velmi dobry stomatolog. Jen diky nemu a sousedni laboratori se neusmivam holou dasni. Jho chovanim mi dodal odvahy a tak se k nemu tesim. O tom, ze k nemu musim absolvovat cestu z domova vice jak 170 km mi nevadi a stoji mi to za to. V mem bydlisti jsem totiz nenarazil na takoveho profika. V miste bydliste mne osetrovali tak, ze bychza nekolik let byl bez zubu. Takze pokud budete mit stesti a dostanete moznost, mohu vam ho vrele doporucit . :-)

M
Ověřeny pacient

Nedoporučuji!!!!!!!! Necitelný a hrubý k dětem. Odešli jsme celá rodina.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dopuručuji...člověk znalý své profese...ví co a jak, co teď a co potom...

Nedoporučuji !!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S péčí pana doktora Šrámka jsem velmi spokojen.
Kdýž se zápalem sobě vlastním a úsměvem na rtu ošetřuje můj bělostný chrup, poznamenaný několika rvačkami,je to radost.
Je vidět že zubařinu nemá jen jako zaměstnání,ale i jako koníčka.
Inu jak říkala moje babička:Uč se kluku,můžeš být zubařem,hrabeš se sice lidem v hubě,ale je to lepší než se hrabat v prdeli.:-)
S prací sester,a že už jsem jich tam za ta léta zažil několik,jsem také spokojen. Je vidět,že pan doktor má čich na lidi.
Bohužel mě trochu mrzí dlouhá objednávací doba,ale to myslím svědčí o tom,že pacienti ho mají rádi,jsou s ním spokojeni a má jich dost.
Nemohu si odpustit i poznámku,že se mě líbí i jako muž,mohu to objektivně posoudit patřím totiž do čtyřprocentní menšiny našich obyvatel.
Tyto stránky jsou fajn je dobré vyjádřit svůj názor,ať už je jakykoliv.
Hodně úspěchů pane doktore a buďte stále tak veselý.
S úctou váš pacient J.H.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti