Sam. ord. lékaře spec. - interna
Hradecká 55, Holice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

I hodnocení velmi slabý je pro tohoto doktora moc. Kdyby jsme nechali ošetření na něm, tak již 4 roky moje maminka není mezi námi. Arogantní, protivný, velká neochota, bez soucitu s pacienty. Velká chyba, že tady nemá konkurenci. Svých chováním, jako doktor, tady nemá co dělat.

Nehezká komunikace,arogantní přístup,neochota,nesoucit s nemocným.Bohuželjsem zažila na vlastní kůži.Být poslán k tomuto lékaři je za trest.

Pan doktor je jednička ve svém oboru.Vše mě vysvětlí, poradí a napíše mně co potřebuji.

Také jsem s ním měla nedorozumění ohledně léků na snížení cholesterolu. Má mi je napsat obvodní lékař, který mi je také napsal. Asi je opravdu měl psát obvodní lékař. Proužků mi také napsal méně, protože jsem přiznala že jsem nějaké vyšetřila. Domnívám se však, že je svědomitý i když těžce přístupný člověka vyslechnout a pochopit.

Arogantní bez přihlédnutí na další onemocnění pacienta šetří na proužcích, na které má člověk nárok ale musí si je koupit sám.

Arogantní, neochotný napsat ani to na co má diabetik nárok.

Nepřístupný,velmi arogantní člověk