Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie
Kochova 1185, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

64 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Úžasný pan doktor, neměnila bych. Velice lidský, milý, komunikativní, vše vysvětlí, cítí se tam člověk hned lépe.

1
Umístění: jiné místo Jiný

Před x lety jsem u něho byla s kolenem a měl plnou čekárnu a mě vzal přednostně že i sestřička mu říkala že má v čekárně pacientku s volacím kolenem jestli ji může vzít přednostně že jsem se tam svírala bolesti a vzal mě hned to jsem sama koukala ráda k němu chodím a žádného chirurga bych neměnila. Má perfektní přístup k lidem, a snad i zlaté ruce

D
Ověřený profil

Péťa není ,,doktor" ke každému i cizímu se chová jako k vlastním je TO pan DOKTOR,jen velká škoda,že nejde ostatním příkladem.Protože chirurgie sama o sobě je vždy nepříjemná záležitost a když nějaký arogantní doktor,kterých tu máme na rozdávání se člověk dostane,tak je jeden na tom jak zde čtu zdravotně nejen hůř,ale i psychicky.A tento doktor dokáže zahřát u srdíčka a člověk pak vše bere lépe.Vždy se snaží vše dělat s citem,protože ví,že to bolí,ale jiní při vyšetření neurvale zkoumají bez empatie, na rozdíl od druhých,je vyšetření nebolí,tak nás mučí a nic nezjistí,aby měli klid,tak píchnout analgetika a pošlou vás domů.Ale jak výše psala slečna,mohla přijít o život a bůh ví kolik lidí v Chomutově zemřelo,protože jim nebyla udělána dostatečná vyšetření,protože to pojišťovna nakázala,aby dělali co nejméně odběrů krve(nákladné)natož ultrazvuky,ale nejen to,ale i aby psali méně receptů,jak přesáhnou limit,tak to musí hradit ze svého.Toto jsou interní záležitosti,které jsem se dozvěděla náhodou.Ještě,že Petr si váží života každého člověka a snaží se dokud nezjistí příčinu.Je prostě skvělý,ale i kamarádský.Péťo jen tak dál.


A
Ověřený profil

Jako chirurga bych už jiného doktora nechtěla. Před pár lety mi dá se říct zachránil život. Když mě asi kolem 3 tydnu nechali v bolestech, že mi nic není. Sam primář za mnou přišel a hodně mi nadával, že hraju divadlo, že mi nic není, že jen nechci chodit do školy. V té době už jsem si skoro ani na záchod sama nedošla. Až, když jsem se dostala k panu Skálovi, který mi jen krátce sáhl na břicho a řekl jedeme okamžitě na sál... Akutní slepák... Za tři týdny nikdo nepoznal obyčejný slepí střevo. Takže respekt a díky panu doktorovi, protože nebýt jeho, mohlo vše dopadnout uplně jinak.


P
Ověřený profil

Pan doktor Skála je velice příjemný, laskavý... Výron kotníku odhalil něco daleko jiného a horšího v kosti a pan doktor mi vše v klidu a srozumitelně podal. Je u něj vždy spousta lidí a snaží se vzít všechny, tak možná že nemá úplně vždy tolik času co by na člověka chtěl mít, ale nemyslím, že by to mělo vliv na jeho výkony jako doktora k pacientovi. Můžu ho jen doporučit, ikdyž to znamená více lidí v čekárně. :)
Více takových doktorů.


Ověřený profil

Velmi milý a hodný doktor se skvělým srdcem!


Souhlasím, že je to vynikající chirurg a ještě s tím nejlepším lidským přístupem, s jakým jsem se u zdravotníků kdy setkala.Vágnerová


Doporučuji jeho profesionální ale i lidský přístup


\je to vynikající chirurg


tomas kacandy


Došlo k chybě, zkuste to znovu