Praktický zubní lékař
Varhánkova 227, Polná

Umístění: Praktický zubní lékař Preventivní prohlídky

Pan zubař je velmi milý, občas má i vtipné poznámky, které odlehčí atmosféru pro pacienty, kteří obecně zubaře moc nemusí. Chodila jsem k němu od mala, nikdy nebyl žádný problém, občas kaz - jeho oprava naprosto v pořádku. Zuby jsem měla křivé, ale pan doktor komentoval s tím, že se zuby stále rovnají samy (bylo mi 19). Občas jsem měla problém s osmičkami - pan doktor po shlédnutí RTG snímku naznal, že to není nic neobvyklého, že to na trhání není. Nicméně s mým nástupem na VŠ do Brna jsem zašla k tamnímu zubaři, který se zděsil...Mimochodem brněnského zubaře jsem navštívila necelé dva týdny po pravidelné prohlídce u pana Šimka, který žádný kaz nenašel. Během 5 minutové prohlídky mi našel 4 kazy a pod osmičkami záněty. Takže okamžitě na trhání osmiček a doporučená ortodontistická léčba. Je smutné, že 15 let chodíte k panu zubaři pravidelně (každý půlrok), ten vám řekne, že máte krásné zuby a pak se dozvíte opak...

Výborný

Velmi zkušený praktik, zákroky provedeny vždy profesionálně (má zkušenost pouze běžné zákroky - plomba, zubní kámen). Vždy dokázal úspěšně vyřešit problém. Spolehlivý, odborník. Doporučuji.

Pan doktor má hodně praktických zkušeností,je dobrý lékař

Ano ta sestřička je opravdu mooc hodná. Řekl bych, že nejlepší ze všech co jsem kde pozkal!

Musím panu doktorovi velice poděkovat za trpělivost a hlavně vysokou profesionalitu i rychlost , s jakou se mě věnuje ! Perfektní je i sestra Dita,která nepokazí legraci a svojím přístupem navodí úplně jinou atmosféru , než je pro nás atmosféra zubařského křesla .

Pan doktor se mi vždy maximálně věnuje a je moc hodný,když se bojím.Má i moc příjemnou sestřičku,která dokonce i podrží za ruku při velikém strachu.Trhání zubu pak ani nebolí.

V ordinaci pana doktora jako zubaře se to dá přežít.Je dobrý lékař,pracuje poctivě.Má velice příjemnou sestřičku.