Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jungmannova 18, Třebíč
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Pacientem pana doktora jsem uz dlouho a me zkusenosti jsou: citlivy, nekdy az prilis opatrny ale nemohu si stezovat. Pokud clovek potrebuje, snazi se vzdy vyhovet. Negativne v jeho ordinaci pusobi jeho sestra ktera pacienty objednava. Nazor vice lidi je, ze by si mela kontrolavat chovani a komunikaci. s pacienty. Bohuzel, pomerne hodne lidi jeji pritomnost odrazuje ordinaci navstivit.

R
Ověřeny pacient

K panu zubaři chdím již dlouho.Jsem s ním velmi spokojen.Jednoduše řečeno je to profesionál.A sestřička mi přijde v pohodě,rozhodně ne nafouknutá,jak tu někteří píší.

N
Ověřeny pacient

Chodil jsem k panu doktorovi asi 13 roků, pak jsem musel změnit ordinaci, protože výkony které předváděl nevím kam slušně zařadit. U nového zubaře mi museli všechny plomby předělat, protože byly všechny kořeny zaplombované jen do poloviny a samozřejmě se dál kazily. Lajdácká práce vypadala při poslední návštěvě takto: odvrtání čtyř zubů a zaplombování, plombu umačkal do zubu pouze prstem, trvalo i s příchodem a odchodem pouhých osm minut. Samozdřejmě, že všechny plomby vypadly do tří dnů. Takto vypadala jeho práce poslední dva roky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient

Výborný zubař, chodí k němu celá moje rodina. Nemám s ním nejmenší problém ani se sestrou, která se chová k nám i k mým dětem pěkně.

je vstřícný,pracovitý a nikdy to neodflákne

S

S panem zubařem naprostá spokojenost :-). ŠKODA JEN TÉ NAFOUKNUTÉ SESTRY :-(

B

Je to výborný lékař,všem ho doporučuji. Nevyměnila bych ho za nic na světě. Pane doktore děkuji za vaši trpělivost a pečlivost.

D

Je to skvělý lékař.Zkrátka umí pomoci.

H

Velmi dobrý zubař, pečlivý.

P

je to sympatický muž ,který nic nezanedbá

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti