Praktický zubní lékař
Jungmannova 18, Třebíč

Pacientem pana doktora jsem uz dlouho a me zkusenosti jsou: citlivy, nekdy az prilis opatrny ale nemohu si stezovat. Pokud clovek potrebuje, snazi se vzdy vyhovet. Negativne v jeho ordinaci pusobi jeho sestra ktera pacienty objednava. Nazor vice lidi je, ze by si mela kontrolavat chovani a komunikaci. s pacienty. Bohuzel, pomerne hodne lidi jeji pritomnost odrazuje ordinaci navstivit.

K panu zubaři chdím již dlouho.Jsem s ním velmi spokojen.Jednoduše řečeno je to profesionál.A sestřička mi přijde v pohodě,rozhodně ne nafouknutá,jak tu někteří píší.

Chodil jsem k panu doktorovi asi 13 roků, pak jsem musel změnit ordinaci, protože výkony které předváděl nevím kam slušně zařadit. U nového zubaře mi museli všechny plomby předělat, protože byly všechny kořeny zaplombované jen do poloviny a samozřejmě se dál kazily. Lajdácká práce vypadala při poslední návštěvě takto: odvrtání čtyř zubů a zaplombování, plombu umačkal do zubu pouze prstem, trvalo i s příchodem a odchodem pouhých osm minut. Samozdřejmě, že všechny plomby vypadly do tří dnů. Takto vypadala jeho práce poslední dva roky.

Výborný zubař, chodí k němu celá moje rodina. Nemám s ním nejmenší problém ani se sestrou, která se chová k nám i k mým dětem pěkně.

je vstřícný,pracovitý a nikdy to neodflákne

S panem zubařem naprostá spokojenost :-). ŠKODA JEN TÉ NAFOUKNUTÉ SESTRY :-(

Je to výborný lékař,všem ho doporučuji. Nevyměnila bych ho za nic na světě. Pane doktore děkuji za vaši trpělivost a pečlivost.

Je to skvělý lékař.Zkrátka umí pomoci.

Velmi dobrý zubař, pečlivý.

je to sympatický muž ,který nic nezanedbá