Psychiatrie pro dospělé
Husovo náměstí 2347, Rakovník

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie pro dospělé Jiný

Pan doktor je úžasný člověk. Moc mi pomohl. Nebýt pana doktora tak nevím jak bych dopadla. Sem mu moc vděčná . Velké diky

Velmi laskavý a dobrý lékař, chodící encyklopedie. Smekám. Jen by mohl víc odpočívat, jenže když těch dobrých psychiatrů je tak málo...

Pan doktor sice působí trochu svérázně, ale jeho schopnost chápat druhé a pomáhat jim je mimořádně nadstandardní. Zde vyniká lidský osobní přístup, skutečná snaha druhému pomoci pro něj tím nejvhodnějším způsobem léčby a neuškodit. Kdo má obavy, jestli může říci úplně všechno, co ho trápí, aby to nebylo nějak použito proti němu, tak tento lékař rozhodně patří do kategorie těch nejvhodnějších, kdy obavy ze svěření se opravdu nejsou na místě.

Mě pomohl takovým způsobem, že mu budu vděčný nadosmrti. Osobní přístup, úsilí o vyhledání co nejlepšího způsobu léčby a hlavně lidskost a ochota vyslechnout. Děkuji, pane dokotre. Polda

Je to lékař ,který nikdy nikomu neřekne je po ordinačních hodinách , bývá v ordinaci dlouho po ordinačních hodinách , na každého si najde čas , má pro lidi pochopení , mohu jen doporučit .

JE TO DOKTOR S VELKÝM D!!!! NIKOMU NEŘEKL NE A VŽDY SE SNAŽIL KAŽDÉMU POMOCI. LIDI VY ,KTEŘÍ JSTE U NĚJ NĚKDY BYLI ,TAK SI ZKUSTE VZPOMENOUT DO KOLIKA HODIN BYL V ORDINACI ?,VÍM ,ŽE KOLIKRÁT TO ČEKANÍ NEŽ NA ČLOVĚKA PŘIŠLA ŘADA BYLA DLOUHÁ ,ALE SÁHNĚME SI VŠICHNI NA SVĚDOMI, PRACOVALI BY JSTE DLOUHO DO VEČERA PRO LIDI JAKO ON U MNE MÁ TENTO LÉKAŘ JEDNOZNAČNĚ ZA JEDNA

je hodnej.mě vždy pochopil a pomohl i po telefonu ,nikdy neřek,že na mně nemá čas,že nejsem obědnaná,doporučují.

C

koho lepšího než Petráčka!! Větší blázen než ti co ho navštěvují.