Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 204, Starý Plzenec
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Já si na pana doktora nemůžu stěžovat. Důvěřuju mu a rozhodně nemůžu říct, že by byl nějak neochotný a nezajímal se o pacienty. Naopak si velmi vážím toho, že si s ním může pacient vždy o všem beze studu promluvit a on na to řekne svůj názor, případně pošle ke specialistovi apod. Nezměnila bych ho také i z toho důvodu, že když jdu k němu, nemám takový ten "nepříjemný pocit" jako když jdu k jakémukoli lékaři, ale prostě jsem mnohem víc v klidu. :-) Také má velice lidský přístup, čehože se člověk u doktorů dočká málokdy a nedělá hned ze všeho nevím jaký problém, což mě osobně dost psychicky pomůže. :-) Bohužel moje zkušenosti jasou takové, že většina lékařů spíše hned "maluje čerta na zeď" ještě než si sami ověří, že tomu tak skutečně je... a to podle mě leckdy s psychikou dokáže udělat své. :-(


Ověřeny pacient

...koukám na reakce ostatních jako blázen!!? Já mám s tímto lékařem po dobu více jak 20-ti let opačné zkušenosti a naopak, když jsem si sama sobě byla lékařem, on mi řekl co si myslí, že to bude a na moji žádost mě poslal ke specialistovi - a nakonec se potvrdila jeho verze diagnozy. Zkušenost mám s onemocněními běžnými i zánětu nervů, šlach, ortopedie - velké klouby i rameno, krční páteř.
To, že řekne pacientovi, že by měl zhubnout a sám má nadváhu - je pro mě úsměvná záležitost a osobně se mi to špatně poslouchá i od lékaře hubeňoura... :-))))).
U pana "dochtora" je i manžel,...také nemá výhrady.
Pokud se někomu nelíbí jak ho ostříhá kadeřnice, namaže masér - změní salon,...proč by to nemělo platit u lékaře, když jde o zdraví člověka??! Proč všichni ti nespokojenci nevyvinou trochu více aktivity, času a nezaregistrují se jinde ..... možná by vyšla pravda na povrch, ať už je to pravda taková, či maková,..možná by si tento lékař nekupoval tak často nové osobní vozidlo, které je skoro pokaždé "auto roku"... :-) Naučme se odpovídat také sami za sebe samé a svoje konání a chování, zatím máme více plno řečí a skutek utek, je to jednodušíí kritizovat ale ostavit se k problému čelem - je to určitý stupeň maloměšťáctví, zatím se "nosí" chodit, hekat a říkat "to von, voni,...já chudák a tak bych chtěl-chtěla" .... a to jistě platí i na mě.
Krásný den všem - i p. MUDr. Novákovi, slyšela jsem hezké pojmenování pro lékaře:HROBAŘÍCI :-)))


já pana doktora doporučuji, důvěřuji mu a mnohokrát mi dobře poradil, je milý a zde je vidět jak je těžké se na vesnici zavděčit všem


Miluje jen peníze a jídlo. Jinak neléčí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tak koukám, že jsem asi jediná, kdo nemá špatnou zkušenost...


B

Horšího praktika neznám.jeho léčení spočívá v jediném komentáři:Co je vám,co chcete předepsat.Zajímá ho jedině poplatek 30 Kč,který vybírá za vše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti