Fakultní nemocnice Hradec Králové - Chirurgická klinika
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

p.doktor je vynikající lékař vstřícný poradi je to výborný chirurg s jeho léčbou jsem velice spokojená vrátil mě zpátky do života a za to mu moc děkuji

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové - Chirurgická klinika

Pan doktor je skvělý člověk a vynikající chirurg s lidským přístupem k pacientům, děkuji moc za jeho péči, kéž by takových lékařů bylo více,pacientka z Chlumce nad Cidlinou

Velmi děkuji za léčbu panu MUDr.Petrovi Motyčkovi, je velmi citlivý, skvělý odborník, člověk se zájmen pomoci, když je hodně špatně nejen po stránce tělesné, ale i psychické. Mimořádný člověk v medicině se moc často nevidí. Velmi doporučuji. Díky za pomoc a vrácení do normálního života.
Dana Náchod

Výborný lékař a úžasný člověk s lidským a citlivým přístupem ke všem svým pacientům.Pane doktore děkuji za vše

Nejlepší doktor, kterého sem zatím poznala a nejen k pacientům, ale i ke studentům jak medikům tak budoucím sestřičkám..kloobrc dolů :)

Nejenom vynikající lékař, ale i člověk s obrovským srdcem a pochopením. Hluboce smekám!

Mohu jen doporučit!

lidský přístup, milý, ochotný, snaží se pomoci a psychicky podpořit, hledá řešení, nedělá rozdíly

Je to šikula:))

nejlepší,co dodat ???