Ordinace klinické psychologie
Klášterní 117/2, Liberec 1, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

já se s panem Mossem setkala poprvé před 9ti lety jako žák na ZŠ a pak ještě na konci ŠŠ. A do teď se řídím jeho radami. Pokud někdo očekává, že ZA něj psycholog vyřeší problém, tak to je lichá představa. Psycholog je průvodce, pomáhá a navádí klienty a hlavně málokdy se za jedno sezení problém vyřeší. Nicméně ne každému vyhovuje stejná terapie a pokud se v psychoanalýze necítíte dobře, vyzkoušejte jiného psychologa a jiný přístup, který vám bude sedět víc. V Liberci je dost kvalitních psychologů a psychoterapeutů viz Chvála a Trapková, nicméně pan Moss rozhodně patří mezi ty kvalitní.

pan doktor pracuje velmi profesionálně,myslím,že poslední názor ženy nebyl dotažen do konce,ale díky ní ,neměla sílu,asi měla pocit,že oni není zájem,o její poblémy,já jsem nic takového u pana doktora necítila,myslím ,že by se ta žena měla k panu doktorovi vrátit a přemýšlet

X

Pohovka, kde ležíte a sklenice vody mi připoměly ordinaci psychoanalytika co znám z vtipů a amerických filmů. TV tomhle jediném je asi pan magistr výjimečný. Jinak je to začarovaný kruh, popisovala jsem mu své problémy, ale nikde žádné vysvětlení, kde mají kořeny. Jsem velmi zklamaná.
Popisovala jsem potíže, ale nikdy jsem nenahlédla, co je za tím a proč se mi dějou stejné problémy ve vztahu k lidem. Dokonce mě napadlo, že kdybych šla ke zpovědi, dopadlo by to stejně a nemusela bych za to platit. Nepochopila jsem taky, proč pan magistr zdražil své služby. Šest set korun za hodinku je trochu moc. Nijak to nezdůvodnil. Škoda. Pan magistr přeci neprodává potraviny ani knihy a časopisy.

Necápu, proč někdo napsal panu magistrovi hodnocení jako nejhorší, je to nesmysl, asi je to nějaká osobní pomsta. Chodil jsem celkem ke třem psychologům a pan magistr Moos je jednoznačně nejlepší terapeut na liberecku. Je přeci jasné, že dodržuje čas při jednotlivých návštěvách, o tom přeci ta psychoterapie je, aby to mělo nějaká pravidla a hranice, ne? Co by to bylo za terapeuta, který by tohle nedělal. Zažil jsem to na vlastní kůži u jiného a je to pěkně nepříjemné. Pan magistr Moos mi pomohl jako nikdo jiný, je to schopný a velmi vzdělaný terapeut s citlivým přístupem, dovede odečíst a vycítit věci, které by vás ani nenapadly a když si je uvědomíte, posunete se o velký kus dále. Ale je pravda, že i vy sami se musíte trochu snažit. Pokud čekáte, že pan magistr bude něco dělat za vás a vy nehnete ani prstem, tak tam ani nechoďte. Psychoterapie u pana magistra Moose je hluboký zážitek.

Připojuji se ke kladným hodnocením pana magistra Moose, nevystihla bych to lépe.
Děkuji mu upřímně za pomoc orientovat se nejen v sobě samé...
Pokud někdo čeká na zázrak, nenastane. V konečné fázi je to jen na nás.
Jednoznačně záporná honocení pana magistra jsou pri nejmenším nefér, mé rozhodování by neovlivnily. "Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem."

Šla jsem k tomuto lékaři s problémem týkajícím se zcela "zbouranému" vztahu s rodiči, mámou.Pan doktor mě svým klidným, empatickým a vstřícným přístupem pomohl získat náhled na celou situaci, vidět věci a vztahy hlubším způsobem a vlastně jsem jeho působením našla sama sebe.Přestože jsem již dříve s jiným terapeutem řešila vztahy v rodině, nepodařilo se je vyřešit. V jejich přístupu nebyl cítit opravdový lidský zájem, chyběly empatie a přijetí. Pan magistr narozdíl od něj a mnoha jiných umí nenápadně a nenásilně provést člověka jeho životem a problémy s poskytnutím dostatečného prostoru pro přemýšlení, vytvoření náhledu a podívání se na problém jinýma očima a zároveň poskytuje člověku zpětnou vazbu a zároveň pochopení. Díky němu jsem po mnoha letech vyřešila svůj problém s mámou, který vypadal beznadějně, díky němu jsem dokázala i některé věci odpustit, pochopit,vidět věci nejen ze své pozice ale i očima těch druhých, a tak s jeho pomocí jsem našla mámu a vyřešila, co mě trápilo, a za to jsem mu vděčná. Mohu proto pana magistra vřele doporučit každému, kdo chce opravdu vyřešit svůj problém. Je to výborný psycholog.

Velké zklamání, máte velký prostor abyste se vymluvili ale nic nového mi to nedalo! Příčiny problémů se nijak neřešily.
K psychoterapeutovi jde člověk přece aby na sobě zapracoval a zkušený terapeut mu pomohl a vedl ho.
Terapie není nic levného a nepřetáhnete tady ani o minutu, i když po vás už nikdo nejde a neomluví vás ani váš pozdní příchod, někdy se to může stát. Pan magistr si to opravdu dobře hlídá hodiny a čas co pro vás má a to mne znervozňovalo. Asi to pro mne nebyla ta správná volba, v Praze jsou ale strašně nabité termíny.

Pan Moos mi pomohl a ve srovnání s jinými terapeuty je nejlepší!Za sebe doporučuji, i když pevně věřím, že jeho služby už nebudu potřebovat.:-)

moc mě pomohla

konzultace mi moc pomohly. Vždy po odchodu z terapie jsem odcházel plný optimismu, síly a chuti do další práce i do života...