Petr Mílek, psychiatr Hradec Králové

MUDr. Petr Mílek

Psychiatr Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Sokolská 58, Hradec Králové
Psychiatrická klinika LFHK a FNHK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická klinika LFHK a FNHK Somatizace

Profesionální přístup. Silná osobnost. Naučil mě pracovat s úzkostí. Vyléčil mi somatizace. Pomohl s depresí. Docházel jsem do denního stacionáře 3 týdny. Nyní studuji. Vřele doporučuji a děkuji mu.


Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi prijemny clovek. Jako odbornika si ho velice cennim, dokaze Vam vysvetlit zivotni etapy, kterym jste dodnes nerozumneli. Sestricka Evelinka je take clovicek na svem miste a s panem doktorem tvori vyborny tym.Denni stacionar vsem doporucuji, stejne jako odpoledni stacionar.
Irena Tomašková


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Petr Mílek patří k těm nejlepším lidem, které můžete na cestě svého života potkat. Pomůže vám, ať vás trápí cokoliv. Můžete si připadat v beznaději, váš problém vám může připadat neřešitelný, můžete si být přímo jisti jeho neřešitelností...zajděte na psychoterapie k panu doktorovi a zjistíte, jak šťastní a spokojení v životě můžete být. Pomůže vám, neexistuje člověk, kterému by nedokázal pomoci. Stačí málo, opravdu málo...stačí jen, když budete chtít a půjdete od něj klidní, šťastní a spokojení. Má dar přímo od pána Boha. Jedna věc je být studovaný a druhá mít dar. A ten dar pan doktor má.


V
Ověřeny pacient

Moderní, inteligentní a velmi lidský přístup k pacientům


K
Ověřeny pacient

Nelze jinak,než se přidat k těm mnoha lidem,kterým pan doktor pomohl. Velice si vážím jeho přístupu a způsobu jakým je schopen v každém člověku najít to jeho opravdové trápení. Je to opravdu obdivuhodné s jakou pozorností a trpělivostí se dokáže každému věnovat a snažit se pomoci i těm, kteří se někdy brání poznat sama sebe. To platí i o sestřičce Evelíně,která skvěle pana doktora doplňuje a trpělivě ,,postrkuje''i ty, kteří mají obavy z poznání sebe sama vpřed. Děkuji jim za to,že jsem měl možnost využít jejich práci a doufám,že toho maximálně využiji. Je mezi námi spousta lidí,kteří tuto šanci nemají a trápí se v dnešním světě.


S
Ověřeny pacient

Velice si vážím našeho pana MUDr.P.Mílka.Pomáhá mi žít a trpělivě mně vede k uzdravení.Za všechno a všechny moc děkuji.Na Vaší práci je vidět,že naprosto skvěle ovládáte svůj obor.


D
Ověřeny pacient

Práce s panem doktorem na psychiatrické klinice mi velmi pomohla a také jeho upřimnost.


Nebudu opakovat,co již bylo zmíněno.Pane doktore,mockrát děkuji,i s časovým odstupem musím před Vaší profesionalitou a lidskostí "smeknout".
Ještě jednou děkuji.
Anna


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti