Sokolská 58, Hradec Králové
Psychiatrická klinika LFHK a FNHK

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická klinika LFHK a FNHK Somatizace

Profesionální přístup. Silná osobnost. Naučil mě pracovat s úzkostí. Vyléčil mi somatizace. Pomohl s depresí. Docházel jsem do denního stacionáře 3 týdny. Nyní studuji. Vřele doporučuji a děkuji mu.

Pan doktor je velmi prijemny clovek. Jako odbornika si ho velice cennim, dokaze Vam vysvetlit zivotni etapy, kterym jste dodnes nerozumneli. Sestricka Evelinka je take clovicek na svem miste a s panem doktorem tvori vyborny tym.Denni stacionar vsem doporucuji, stejne jako odpoledni stacionar.
Irena Tomašková

Pan doktor Petr Mílek patří k těm nejlepším lidem, které můžete na cestě svého života potkat. Pomůže vám, ať vás trápí cokoliv. Můžete si připadat v beznaději, váš problém vám může připadat neřešitelný, můžete si být přímo jisti jeho neřešitelností...zajděte na psychoterapie k panu doktorovi a zjistíte, jak šťastní a spokojení v životě můžete být. Pomůže vám, neexistuje člověk, kterému by nedokázal pomoci. Stačí málo, opravdu málo...stačí jen, když budete chtít a půjdete od něj klidní, šťastní a spokojení. Má dar přímo od pána Boha. Jedna věc je být studovaný a druhá mít dar. A ten dar pan doktor má.

Moderní, inteligentní a velmi lidský přístup k pacientům

Nelze jinak,než se přidat k těm mnoha lidem,kterým pan doktor pomohl. Velice si vážím jeho přístupu a způsobu jakým je schopen v každém člověku najít to jeho opravdové trápení. Je to opravdu obdivuhodné s jakou pozorností a trpělivostí se dokáže každému věnovat a snažit se pomoci i těm, kteří se někdy brání poznat sama sebe. To platí i o sestřičce Evelíně,která skvěle pana doktora doplňuje a trpělivě ,,postrkuje''i ty, kteří mají obavy z poznání sebe sama vpřed. Děkuji jim za to,že jsem měl možnost využít jejich práci a doufám,že toho maximálně využiji. Je mezi námi spousta lidí,kteří tuto šanci nemají a trápí se v dnešním světě.

Velice si vážím našeho pana MUDr.P.Mílka.Pomáhá mi žít a trpělivě mně vede k uzdravení.Za všechno a všechny moc děkuji.Na Vaší práci je vidět,že naprosto skvěle ovládáte svůj obor.

Práce s panem doktorem na psychiatrické klinice mi velmi pomohla a také jeho upřimnost.

Nebudu opakovat,co již bylo zmíněno.Pane doktore,mockrát děkuji,i s časovým odstupem musím před Vaší profesionalitou a lidskostí "smeknout".
Ještě jednou děkuji.
Anna