Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
4 názory

Ověřeny pacient

Pan Martinek.mi odmitl mi napsat antidepresiva ktere beru 5 let a nesmim nahle vysadit. Jeste pod zaminkou ze mu to muj psychiatr,ktery prave neordinoval zakazal. Kazdy vi ze antidepresiva se vysazuji minimalne 3 mesice nebo pul roku.Snazila jsem se mu to vysvetlit ale marne.Kdyz sem se dovolala psychiatrovi ktery byl doma s rodinou tak se pohorsil.Samozrejne nic takoveho neudelal a volal do lekarny aby mi prasky dali. To bylo v patek po 5te hodine odpoledni. Od pana Martinka rozhodne dal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Léčba u pana doktora spočívala v tom, že na mně zkoušel nejrůznější léky. Když se mi po něktrých udělalo ještě hůř, pan doktor jen pokrčil rameny a řekl, že se to někdy stává. Po dvou letech jsem od něho odešla do TIšnova a jsem moc spokojená. Moje další naprosto šílená zkušenost s panem doktorem byla, když náš 80 tiletý tatínek doma spadl a upadal do bezvědomí. Po zavolání rychlé záchr. služby, kdy přijel pan doktor Martínek a sdělil nám, že tatínek je dehydratovaný a že mu dáváme málo pít, sepsal papíry a odjel. Ale tatínek upadl asi za 2 hodiny do těžkého bezvědomí. Opětovně jsme zavolali rychlou, tentokrát přijel jiný lékař, naznal, že má tatínek vnitřní krvácení, a tím, že jsme mu dávali hodně pít, jsme mu ještě přitížili. Na poslední chvíli ho dovezli do nemocnice a naštěstí zachránili. Tkže od doktora martínka raději dál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Když jsem k panu Martínkovi nastoupila po zkušenostech z Nového Města na Moravě byl to opravdu silný upgrade. Provedl mi spoustu šetření, zkoušeli jsme spoustu léků. Nějakou dobu léčba pokračovala ačkoliv si nemyslím, že by vymyslel něco průkopnického. Chodila jsem k němu takhle minimálně 4 roky. Poté kvůli nástupu na vysokou školu jsem nestihla pravidelnou prohlídku a byla jsem vyškrtnuta z evidence. Musela jsem si pro novou žádanku k praktickému lékaři. Ani nehodnotím hodinové čekání na vstup do ordinace. To, v čem mě pan doktor opravdu zklamal, že jeho vyšetření po všech těch letech léčení vypadalo stylem: Tak mi povězte, co vás trápí? Jaké léky na to berete? - Na co si prosím potom ti páni doktoři vedou lékařské karty?? Nemá být pan doktor ten, který se předem informuje, nebo pokud neví, tak si dané lékařské zprávy otevře, aby mi byl schopen na dané kontrole poskytnout tu nejlepší péči? Opravdu velké zklamání. Pokud tak bude vypadat i příští kontrola, tak nejen, že to panu doktorovi sdělím, ale také ho vyměním za někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Opravdu si na vás udělá čas a řádně vás vyšetří a poradí. Až na douhou dobu objednání a tu dobu v čekárně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti