Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Palackého 165, Chrudim

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Byla jsem u pana doktora se synem v 6. týdnu. Absolutně necitlivě sděleno, že jedna kyčel je špatná, že jsem to víceméně zanedbala já. V porodnici mi řekli nějaké pokyny, které jsem dodržovala, ale i tam byl ortoped velmi nesdílný, takže jsem pořádně žádné instrukce stejně nedostala. Ani jsem se nedozvěděla, co přesně je špatně. Doporučeno nonstop široké balení, že nám prý dá ještě šanci (?!) a za měsíc znovu kontrola. Pan doktor byl celou dobu velmi nepříjemný, vyvolal ve mě jen výčitky, místo, aby povzbudil. S dospělými pacienty možná jedná pan doktor jinak, ale pro mě, jako pro matku dítěte velmi nepříjemná zkušenost.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Několikrát nám velmi pomohl a vždy vše důkladně vysvětlil. Žiji dlouhodobě v zahraničí, ale k panu Dr. se vždy když jsem v ČR vracím.

PAN Dokror mě vždy ochotně pomohl nikdy s ním žádný problém nebyl a i teď když bydlím v Praze za ním dojedu ...

Pan doktor mi pomohl a nadále pomáhá.A nechápu jak někdo může říct o někom koho nezná blíže ,že je špatný člověk :( .

pan doktor se snaží pomoc. Ještě na škole jsem u něho byla ze zády a koleny a vždy aspon poslal na rehabilitace i když nic vážnějšího nebylo.Kdežto teď v praze mám smůlu prý mě to bere jen od nachlazení či jen stuhlí a mám doma cvičit takže nejspíše zas zavítam k panu Machovi a uvidím zda je jeho přístup pořád stejný pokavaď ano tak všem vřele doporučuji

Spokojenost, snaží se pomoci. Doporučuji.

Byla jsem na kontrole s dcerou po 6-ti nedělí a i když bylo hodnocení velmi dobré (nejlepší co může být), řekl, že musíme mít na 3 měsíce 2 plíny. Vůbec se na mě nepodíval, nic mi o výsledku neřekl - nejhorší přístup co jsem kdy zažila!!!

Inteligentní člověk, který ví, co dělá. Velmi nám pomohl. Děkuji, Zdena

Velmi profesionální přístup. Pan doktor Mach je velice inteligentní člověk, který má velký nadhled a snaží se pomoci, jak to jen jde. Bohužel, což si musí každý rozumný člověk uvědomit, lékaři nejsou všemocní (žádní bohové) a tak všechny věci vyřešit nemohou. Je mi jen udivem, jak někteří lidé, když jim lékař hned přesně neřekne správnou diagnózu, nebo nevyřeší jejich problém, by ho při nejmenším upálili. Zkuste se nad sebou trošku zamyslet. Kolik z vás má alespoň takové znalosti jako pan doktor? Pana Macha hodnotím jednoznačně kladně, má seriózní a slušné jednání a snaží se vám pomoci + rozumí tomu, co dělá. navíc by si měl člověk uvědomit, že věda jde tak dopředu a medicína není přesný obor, každé tělo je jiné, na každého člověka se nedá použít univerzální diagnóza. Lékaři to dnes nemají vůbec lehké a mnozí z nás jim to svým přístupem ani trochu neulehčují, naopak.

Strašný člověk a ani profesionál