Praktický tělovýchovný poradní lékař
Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou

Umístění: Praktický tělovýchovný poradní lékař Jiný

Lékař velmi profesionální přístup, snaží se najít řešení a vždy naslouchá. Hledá příčinu potíží dokud ji nenajde. Sestřička úžasná, svojí profesionalitou zkracuje čekací dobu, která je teď minimální. Spoustu věcí panu doktorovi připraví a ten se pak může věnovat maximálně pacientovi. Pokud je problém lékař volá i večer a nebo v mém případě v neděli dopoledne.

Umístění: Praktický tělovýchovný poradní lékař Nemoc

Jeden z nejlepších, záleží mu na člověku. Pečlivý, ochotný, lidský. Jen má už hodně pacientů, tak si člověk chvíli v čekárně posedí, ale stojí to za to.

Tímto nechci nikomu ublížit.Myslím, že není ani vhodné používat oslovení pan doktor,prohlásil že jsem zdráv a že mám jít makat.Zdravotní kartu jsem si vyzvedl a nemohu sehnat ob.lékaře.Nemám léky a můj zdravotní stav se zhoršil.Msta za druhé doktory,tváří se že Vám nic není a posílají Vás do práce a udělali z člověka zdravého pacienta simulanta.Kdo mi přišel na nemoc,doktoři ? tak jak člověk může bít simulantem.Od lidí jsem slyšel podobné názory na léčbu,jsem se spletl a tady jsem skončil. Nedoporučuji

Nemám připomínek. Problémy poze s čekací dobou.

Vynikající lékař!

Vyborny lekar, clovek si sice musi dele pockat, ale za takovu peci to stoji

velmi dobry,pečlivý,vstřícný,milý.Velice doporučuji

Celá rodina k němu chodíme,jsme velmi spokojený.

I při neustále plné čekárně, vždy má čas na pacienty,ordinuje s úsměvem.

Jsem naprosto spokojena s pristupem i peci. A rozhodne si to nemyslim jen ja. Cekarna byva stale plna. A to se muze stat jen u vybornych lekaru.