Umístění: Poliklinika Karviná Jiný

Dobrý den, byla jsem jako akutní případ, sestřička mě vyloženě poslala do háje vysmála se mi i ostatní sestry a řekla že mě pan Leikep určitě nevezme že si mám zajít na pohotovost, vyloženě ji to nezajímalo že jsem měla akutní případ. Už nikdy víc, sestřička hrůza a děs.

Umístění: Poliklinika Karviná Jiný

100% spokojenost, profesionální práce, lidsky přístup. Jeden z nejkvalitnějších zubařů. Sestřička take velmi schopna a příjemná.

Velmi vysoce odborný specialista, který dělá svou práci opravdu dobře, perfektní přístup sestřičky, jsem naprosto spokojen. Dokonalejší tým jsem v oblasti zdravotnictví snad neviděl. Ing. Vágner

Pan doktor je skvely synovi rocnimu pomohl je ochotny malemu se neprorezal zoubek vlastne bylo jich vic pan doktor Leikep mu dasinka propichl sice bolelo ale uzasne za dva dny zoubek bez silenych bolesti konstatoval ze je dobre propichnout a ano maly mel v dasinku i hnis ... Vse vam vysvetli poradi a vyslechne vas .. Sestricka taky uzasna hodna a mila i doktor k diteti uzasny pristup. Moc dekuji

Skvělý a hodný pan doktor, milá sestřička. Věnovali se a pečlivě, vše vysvětlili. Jsem ráda že jsem dala na doporučení zdejších uveřejněných názorů.

ANO TAKY VŘELE DOPORUČUJI,VELMI ŠIKOVNÝ PAN DOKTOR.JAK PÍŠE PANÍ JANA,RADĚJI SI POČKÁM A VÍM,ŽE DOSTANU KVALITNÍ PÉČI.UČÍM TOMU I MÉ DĚTI,KVALITNÍ PRÁCE SE NEDÁ ODFLÁKNOUT BĚHEM CHVILKY,ALE NĚKTEŘÍ LIDÉ TO POCHOPÍ AŽ JE OPRAVDU POŘÁDNĚ POTRÁPÍ ZUBY.A NESMÍM SAMOZŘEJMĚ ZAPOMENOUT NA SESTŘIČKU,JE SUPER.MOC DĚKUJI

U pana Leikepa jsem od svých 17 let. Vzhledem k tomu, že se mi nevyvinulo několik zubů mi v 18 letech dělal můstek, aby umělou korunkou nahradil chybějící zub v přední části čelisti. Bylo to sice hodně nepříjemné a bolestivé, nicméně pan Leikep byl co nejvíce šetrný, vždy mi vysvětloval co a proč právě dělá a můstek drží bez jakéhokoliv problému i po 8 letech od zákroku. Mám s panem Leikepem i přes nepopulárnost návštěv zubní ordinace nejlepší zkušenosti a jeho příjemný, šetrný a odborný přístup mi stojí i za to, abych si jednou za rok vzala jeden den dovolené a z Prahy do Karviné zajela pouze kvůli roční zubní kontrole. Tímto děkuji panu Leikepovi za jeho vstřícný přístup k pacientům a odborné zkušenosti a doufám, že mu to ještě dlouho vydrží!

Před opravou nabídne minimálně dvě varianty. Ptá se, pečlivě naslouchá pacientovi, diskutuje, snaží se o co nejlepší možnou opravu chrupu. Sice mě to několikrát bolelo, ale to nebude vinou lékaře. Cením si upýimné snahy o co nejlepší opravu.

U pana doktora je vidět lidský přístup. Každý pacient si musí myslet, že zrovna jemu je poskytnuta ta nejvyšší možná péče.Nikdy se nestalo, že by byla byť jen náznakem vidět neochota,nezájem či dokonce nechuť k práci. Vážím si toho, že zrovna tento pan doktor je mým lékařem

vysoce odborný a empatický lékař