č.d. 234, Jevišovice
Praktický lékař pro dospělé

Velice zručný lékař, kvalitní diagnostik, praktik každým coulem

Myslím, že je to normální profesionál a nemám s ním žádnou negativní zkušenost, naopak vždy mi byla poskytnuta veškerá potřebná péče s potřebnou dávkou lidské empatie. V rubrice uvedené kritiky beru jako vesnickou či sousedskou závist, popř. konkurenční zášť, přičemž mimochodem, co si myslet o serverech v zahraničí provozovaných firem (zde polské), které provozují rubriky o českých reáliích, popř. o českých lékařích (než jako o prostředku vymyšleném k prosazování vlastních profesních ambicí, aniž by byly pokud možno snadno právně postižitelné za nactiutrhání)...

to co potřebuji od něj mám

Má velmi dobrý přístup ke svým stávajícím pacientům.

nedoporučuji, neuznává lidi

Poté co jsi jsem si přečetla kritiku na pana doktora, jsem upřímně zděšena.Nechápu kde se v lidech bere tolik zloby, respektive nazvěme to správným slovem "závisti". Pokud s panem doktorem nejste spokojeni, najděte si jiného. Držím Vám palce s dojížděním do Znojma a hlavně hledáním jiného lékaře.

Omlouvám se za výraz ale pan "Skoncujemsnímjednouprovždy " je pěkný primitiv (navíc neumí evidetně pravopis) a vsadím se, že je to ubožák, který nikdy ničeho nedosáhl, a dokáže pouze pomlouvat a závidět uspěšným lidem. Pokud má v ruce kompromitující materiály ať s nimi vytasí a neplácá pouze nesmysly. Ale předpokládám, že je tak ubohý, že to ani nedokáže, neb sám dobře ví, že by jakoukoliv soudní bitvu projel.

Ja osobně jsem s ním velmi spokojena. Vždy mi pomohl a kombinace jeho léků mi vždy velmi pomohla.

Veřte vy všichni ubozí občané, kteří jen plyvete špínu na Dr. Láta, aniž by jste mu to řekli do očí, že on se bez vás obejde a bude i přes vaši snahu ho pošpinit a zničit, stále lepší a úspěšnější.

Ze srdce to Dr. Látovi přeji.

Je lepší než ti tupci co ho pomlouvají

no tak jako kdo je spokojen tak je bud blázen a nebo jedna z mála vyjímek, že jim ještě neublížil zdravotně,...jsem kdysy měla problém, že jsem dostala úpal a omdlela jsem a pan doktor mi kontroloval výstřih, teda nevím k čemu mu to pomohlo, ale jako dal mi na úpal ještě paralen, proč by mi nemohlo být ještě větší teplo, že?? no a to jsem tam šla, protože moje lékařka měla zrovna dovolenou, tak jsem čekala, že mi nějak pomůže on aby mi nebylo špatně a málem mi pomohl do hrobu, to, ež mi v té době bylo 15 raději ani nezminˇuju

Slušný, dobrý vztah k pacientovi, dlouholetá praxe. Komu se nelíbí, ať odejde k jinému lékaři. Jsem s ním spokojen.

Ten člověk nečte to co mu jiní doktoři napíšou. Co se správného dávkování léků týká, tak lidi dejte si opravdu pozor. Jednak vám klidně napíše lék který vám může způsobit i smrt. Nepodívá se co máte ve spise a napíše vám cokoliv i to na co jste alergičtí. Dávky stanoví jen tak, jak se mu zhodí. Antibiotika vám klidně dá na pět dnů i když výrobce léčiv píše deset minimálně, podle něj je to v pořádku. Léčí vás klidně na to co vlastně ani nemáte. Sám si určuje diagnózu i v těch případech kdy je za potřebí odborný lékař. Již několikrát mi doničil zdraví a trvalo mi dost dlouho než jsem se z toho dostal. Díky jeho neodbornosti se mé léčení protáhlo z týdnů na několik měsíců.

VAROVÁNÍ : Nepřeji nikomu co se mi stalo, pacienti prosím, dávejte si POZOR, kontrolujte si co vám předepisuje. Jak dlouho se léky mohou užívat, jestli nemáte jiné léky se kterými se vaše léčiva nesnášejí a zda netrpíte chorobama na které se ony léčiva nesmí brát. Nejste-li si jisti diagnózou nebo jím předepsanými léčivy, kontaktujte ihned jiného lékaře nebo odborníka. Nečekejte až co vám řekne on nebo zdali vá s tam sám nepošle. Máte na to právo. Nejste-

Dle tvrzení jiných lidí sám pan doktor Lát, již poslal pár lidí pod drn svou neodborností, podle mého názoru by mu měla být odebrána license.

Pokud v budoucnu bude nějaký proces s tímto doktorem, prosím osoby které s ním měli co do činění aby si schovali kompromitující důkazy, jako lékařské správy a podobnou dokumentaci, a nebo aby se přidali alespoň petičně. Nenecháme si jeho neodborností dál ničit zdraví. Nevím zda k procesu dojde ale sám mám v ruce materiál, který jej usvědčuje minimálně ze zanedbání svých lékařských poviností, s přivozením dalších komplikací. Dost na to aby mu pozastavily činost. Sice již u pana doktora nejsem ale dál studuji a shromažďuji materál na jeho obžalobu.

S pozdravem a s přáním pevného zdraví váš
Skoncujemsnímjednouprovždy