Praktický lékař pro dospělé
č.d. 234, Jevišovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Super :) s panem doktorem jsem spokojená, ordinaci ma zajímavou a pomůže, když je potřeba. Nemam žádné negativní připomínky.

Velice zručný lékař, kvalitní diagnostik, praktik každým coulem

Myslím, že je to normální profesionál a nemám s ním žádnou negativní zkušenost, naopak vždy mi byla poskytnuta veškerá potřebná péče s potřebnou dávkou lidské empatie. V rubrice uvedené kritiky beru jako vesnickou či sousedskou závist, popř. konkurenční zášť, přičemž mimochodem, co si myslet o serverech v zahraničí provozovaných firem (zde polské), které provozují rubriky o českých reáliích, popř. o českých lékařích (než jako o prostředku vymyšleném k prosazování vlastních profesních ambicí, aniž by byly pokud možno snadno právně postižitelné za nactiutrhání)...

to co potřebuji od něj mám

Má velmi dobrý přístup ke svým stávajícím pacientům.

nedoporučuji, neuznává lidi

Poté co jsi jsem si přečetla kritiku na pana doktora, jsem upřímně zděšena.Nechápu kde se v lidech bere tolik zloby, respektive nazvěme to správným slovem "závisti". Pokud s panem doktorem nejste spokojeni, najděte si jiného. Držím Vám palce s dojížděním do Znojma a hlavně hledáním jiného lékaře.

Omlouvám se za výraz ale pan "Skoncujemsnímjednouprovždy " je pěkný primitiv (navíc neumí evidetně pravopis) a vsadím se, že je to ubožák, který nikdy ničeho nedosáhl, a dokáže pouze pomlouvat a závidět uspěšným lidem. Pokud má v ruce kompromitující materiály ať s nimi vytasí a neplácá pouze nesmysly. Ale předpokládám, že je tak ubohý, že to ani nedokáže, neb sám dobře ví, že by jakoukoliv soudní bitvu projel.

Ja osobně jsem s ním velmi spokojena. Vždy mi pomohl a kombinace jeho léků mi vždy velmi pomohla.

Veřte vy všichni ubozí občané, kteří jen plyvete špínu na Dr. Láta, aniž by jste mu to řekli do očí, že on se bez vás obejde a bude i přes vaši snahu ho pošpinit a zničit, stále lepší a úspěšnější.

Ze srdce to Dr. Látovi přeji.

Je lepší než ti tupci co ho pomlouvají

no tak jako kdo je spokojen tak je bud blázen a nebo jedna z mála vyjímek, že jim ještě neublížil zdravotně,...jsem kdysy měla problém, že jsem dostala úpal a omdlela jsem a pan doktor mi kontroloval výstřih, teda nevím k čemu mu to pomohlo, ale jako dal mi na úpal ještě paralen, proč by mi nemohlo být ještě větší teplo, že?? no a to jsem tam šla, protože moje lékařka měla zrovna dovolenou, tak jsem čekala, že mi nějak pomůže on aby mi nebylo špatně a málem mi pomohl do hrobu, to, ež mi v té době bylo 15 raději ani nezminˇuju

Slušný, dobrý vztah k pacientovi, dlouholetá praxe. Komu se nelíbí, ať odejde k jinému lékaři. Jsem s ním spokojen.