Otorinolaryngologie
Masarykovo náměstí 35, Kyjov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Přijela jsem na ORL pohotovost do kyjovské nemocnice, kde měl bohužel pohotovost pan docent. Vzbudila jsem ho i sestru před 5.hodinou ranní, takže byli milí jak tříska v... Zalehlo mi ucho a něco mi z něj vyteklo. Jela jsem tam 20km s teplotou. 5 dní jsem brala antibiotika, která mi nezabírala. Byl to zrovna víkend, tak jsem jela zrovna tam s tím uchem. Docent se na mě velmi ledabyle podíval a řekl mi, že mi nic není, že léčbu mám dobrou, ať se potím. Tak jsem zaplatila 90Kč a s nepořízenou jsem zase odjela. A když jsem se ho ještě zeptala, co ta tekutina, co mi z ucha vytekla, tak mi jen řekl, že on tam nic takového nevidí a že to byla asi voda ze sprchy! (to těžko, vlasy jsem si několik dní nemyla, v horečkách jsem na to neměla ani pomyšlení). Panu docentu ani nebylo divné, že po pěti dnech užívání antibiotik mi není vůbec dobře, naopak hůř a mám pořád horečky - prý léčba dobrá... Naštěstí mě vyšetřila schopná doktorka, která mi nasadila správné léky na diagnózu zápal plic, na kterou nepřišel ani můj neschopný praktik a docentu Kučerovi taky nic divné nebylo. Takže k docentovi už raděj nikdy.

1.7.2014 - Doc.MUDr.Kučera provedl mně zákrok na odstranění nádoru na levém nosním křídle. Předtím byly provedeny v průběhu pěti let již tři zákroky v jiném zdravotnickém zařízení. Bylo tehdy sděleno, že při dalším - čtvrtém zákroku - může dojít k deformaci nosu. Děkuji panu docentovi Kučerovi, neboť po jeho zákroku k deformaci nosu nedošlo a při následné kontrole v Masarykově onkologickém ústavu v Brně mi bylo lékařem sděleno - "byl jste v rukou machra".

Profesionální, vstřícný, ochotný . Operoval synovi nosní mandli u něj. Vše bez problému a stresů v nemocnici. Příjemný byl i ostatní personál během operace všichni komunikativní, milí.

Vynikající.

Byla jsem u pana doktora a uz se nevratim Nutil me dite k operaci u nej misto v nemocnici bez hospitalizace a chtel mu vytrhnout mandlicku bez umtrvení.Pozdeji jsme se dozvedela ze stejny vykon delaji v nemocnici za uspani a plati jej pojistovna-u pana doktora jsem mela platit na dřevo.Chápu už jeho motivaci.

Nechápu,jak může někdo napsat,že nemá dobré chování k pacientům.Chodila jsem k MUDr,Kučerovi se svou 85.letou maminkou,ale s chováním tak citlivým a taktním jsem se nikde jinde nesetkala. Přesto,že je kapacitou ve svém oboru,jedná s pacientem jako se sobě rovným.A alkohol? Jedině snad dezinfekce !! Kdybychom měli víc takových lékařů,mohli bychom si gratulovat!

slušny přivětivy a velmi ochotny rad pomuže.

Pan doktor byl hruby nervozní na dite ktere plakalo,pri blizsim kontatku z nej tahl alkohol....zajimaly ho hlavne penize za vykon do ktereho nutil me dite u sebe na ambulanci.Nevysvetlil mi ze se operace dela i na nemocnici a cely vykon plati pojistovna což mi ochotne objednal a vysvetlil jeho strizlivy kolega na Poliklinice.Mozna je odbornik ale citila jsme jen zajem o penize a alkohol.

není co dodat... děkuji pane docente za všechny obyč. lidi

Musím uznat, že jeho chování je velmi zdvořilé, ale jinak se mi zdá jeho vyšetření víc bolestivé o než u ostatních lékařů. Jinak znalosti asi má.