Petr Kučera, chirurg Kyjov

Doc. MUDr. Petr Kučera

Uložit

Chirurg Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 35, Kyjov
Otorinolaryngologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Přijela jsem na ORL pohotovost do kyjovské nemocnice, kde měl bohužel pohotovost pan docent. Vzbudila jsem ho i sestru před 5.hodinou ranní, takže byli milí jak tříska v... Zalehlo mi ucho a něco mi z něj vyteklo. Jela jsem tam 20km s teplotou. 5 dní jsem brala antibiotika, která mi nezabírala. Byl to zrovna víkend, tak jsem jela zrovna tam s tím uchem. Docent se na mě velmi ledabyle podíval a řekl mi, že mi nic není, že léčbu mám dobrou, ať se potím. Tak jsem zaplatila 90Kč a s nepořízenou jsem zase odjela. A když jsem se ho ještě zeptala, co ta tekutina, co mi z ucha vytekla, tak mi jen řekl, že on tam nic takového nevidí a že to byla asi voda ze sprchy! (to těžko, vlasy jsem si několik dní nemyla, v horečkách jsem na to neměla ani pomyšlení). Panu docentu ani nebylo divné, že po pěti dnech užívání antibiotik mi není vůbec dobře, naopak hůř a mám pořád horečky - prý léčba dobrá... Naštěstí mě vyšetřila schopná doktorka, která mi nasadila správné léky na diagnózu zápal plic, na kterou nepřišel ani můj neschopný praktik a docentu Kučerovi taky nic divné nebylo. Takže k docentovi už raděj nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

1.7.2014 - Doc.MUDr.Kučera provedl mně zákrok na odstranění nádoru na levém nosním křídle. Předtím byly provedeny v průběhu pěti let již tři zákroky v jiném zdravotnickém zařízení. Bylo tehdy sděleno, že při dalším - čtvrtém zákroku - může dojít k deformaci nosu. Děkuji panu docentovi Kučerovi, neboť po jeho zákroku k deformaci nosu nedošlo a při následné kontrole v Masarykově onkologickém ústavu v Brně mi bylo lékařem sděleno - "byl jste v rukou machra".


A

Profesionální, vstřícný, ochotný . Operoval synovi nosní mandli u něj. Vše bez problému a stresů v nemocnici. Příjemný byl i ostatní personál během operace všichni komunikativní, milí.


Vynikající.


Byla jsem u pana doktora a uz se nevratim Nutil me dite k operaci u nej misto v nemocnici bez hospitalizace a chtel mu vytrhnout mandlicku bez umtrvení.Pozdeji jsme se dozvedela ze stejny vykon delaji v nemocnici za uspani a plati jej pojistovna-u pana doktora jsem mela platit na dřevo.Chápu už jeho motivaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nechápu,jak může někdo napsat,že nemá dobré chování k pacientům.Chodila jsem k MUDr,Kučerovi se svou 85.letou maminkou,ale s chováním tak citlivým a taktním jsem se nikde jinde nesetkala. Přesto,že je kapacitou ve svém oboru,jedná s pacientem jako se sobě rovným.A alkohol? Jedině snad dezinfekce !! Kdybychom měli víc takových lékařů,mohli bychom si gratulovat!


slušny přivětivy a velmi ochotny rad pomuže.


Pan doktor byl hruby nervozní na dite ktere plakalo,pri blizsim kontatku z nej tahl alkohol....zajimaly ho hlavne penize za vykon do ktereho nutil me dite u sebe na ambulanci.Nevysvetlil mi ze se operace dela i na nemocnici a cely vykon plati pojistovna což mi ochotne objednal a vysvetlil jeho strizlivy kolega na Poliklinice.Mozna je odbornik ale citila jsme jen zajem o penize a alkohol.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


není co dodat... děkuji pane docente za všechny obyč. lidi


Ověřeny pacient

Musím uznat, že jeho chování je velmi zdvořilé, ale jinak se mi zdá jeho vyšetření víc bolestivé o než u ostatních lékařů. Jinak znalosti asi má.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti