MUDr. Petr Konečný

Nové Město na Moravě 1 adresa

Zubní péče
Žďárská 73, Nové Město na Moravě

Umístění: Zubní péče Jiný

Moc děkuji za akutní ošetření v pátek 14.7.2023 těsně před koncem ordinační doby. Nejsem pacientem pana doktora - byl jsem tu na dovolené a pan doktor byl jediný z lékařů ze širokého okolí, který mi byl ochoten pomoci, abych nemusel jet na zubní do Pardubic nebo čekat na pohotovost.

P.S. - antibiotika už zabrala a zub skoro nebolí :-D

Ještě jednou moc díky!

Já zkušennosti se starším Dr. Konečným nemám, ale naopak mám s jeho synem, taktéž s Dr. Konečným mladším. Jeho přístup a jednání nemá chyby, bere ohledy na pocity a případné bolesti a když mě osobně bylo nejhůř, opravdu mi pomohl bez zbytečného trápení a musím říct, že mě podržel i psychicky. Moc děkuji.

Mudr.Konečný starší - Úžasný lékař i sestřička - naprosto profesionální přístup,při objednání se čeká max pár minut,citlivý přístup k dětem i dospělým, před zákrokem vždy odborně vysvětlí postup a použité léky a materiál,případně vysvětlí a navrhne alternativní řešení nebo doporučí další spesialisty,při akutních případech citlivý a účastný, dodržuje zásady hygieny při zákrocích....takových lékařů, jako je tento Pan Doktor, je jako šafránu!