Praktický lékař pro dospělé
Litovelská 15, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Doktor kafka, velice hodný a ochotný lidský obvodák, sestřička také, tohle je proste radost navštěvovat obvodního lékaře. přepis od detskeho lekare byl hotov ihned a hned mi pomohl se vsim co jsem pozadoval. Za me clovek na spravne miste

Není pravda že je pan doktor nevlídný a arogantní.Mám jen dobré zkušenosti.Chodím k němu pravidelně a dlouho a je vždy milý a citlivý.Spoléhám na něho a určiťe ho nebudu měnit.

Mám jen positivní zkušenošenost s panem doktorem,nikdy jsem nezažila žádné
nevlídné chování.Chodím k němu na středisko do Bystřice a vždy se mi dostatečně věnuje,vyšetří a zařídí potřebné. Doporučuji.

Dobrý den.
Četl jsem si názory na pana doktora Kafku, a to nejen na působišti v Olomouci, ale i ve Velké Bystřici. Podle názorů skoro všech pisatelů je tento člověk vlastně nelidský, arogantní, nerozumí svému povolání, které by mělo být spíše posláním. Je škoda, že v obci je jen jeden praktický lékař. Pro starší obyvatele to bývá jediné řešení, neboť nemají se jak dopravit do Olomouce. Je to k zamyšlení, zda by nebyla vhodná konkurence, třeba by také zkrachoval, jako plno nekvalitních a nepříjemných lékařů, u kterých se člověk musí zamyslet, proč si vybrali toto povolání, když nechtějí pomoci, když nemají tu lidskost. Mají to jako "zlatý důl" pro svůj blahobyt. Jak mohl vystudovat, když ani nechce pomoci lidem, kteří jsou na tom zdravotně špatně a věří svému panu doktorovi. Je to opravdu nutné jej trpět? Kritika nestačí. Bohužel.....

Tento lékař je hrubý a nevlídný

C

Jsem vždy velice spokojena,doporučuji