Petr Kafka, praktický lékař Velká Bystřice

MUDr. Petr Kafka

Praktický lékař

8. května 65, Velká Bystřice
Praktický lékař pro dospělé

Kdysi jsem se léčila u pana doktora, a byla to katastrofa. Neochota, pocit, že jej obtěžujete. Ani se na mě pomalu nepodíval. Měla jsem hrozné bolesti a dával mi najevo, že mi ani nevěří, že simuluji. Byla jsem znechucena jeho přístupem. Nevím, proč studoval medicínu, když nemá zájem pomáhat lidem.

Na doporučení jsme byly u pana doktora nastřelit dceři naušničky a byla jsem opravdu moc spokojená. Pan doktor i sestřička byli moc milí a tolerantní, na nic nespěchali a přizpusobyli se malé,aby netrpěla. Všem maminkám pana doktora doporučuji. A moc, moc panu doktorovi děkuji.

Pan doktor je ochotný a svědomitý,vždy pomůže i poradí.Jsem vždy spokojena.

Kdykoliv poradí, pomůže ke spokojenosti mé i nejbližších

Velice špatný doktor. Dědovi, který v nějakých 79 letech spadl v koupelně, předepsal prášky proti bolesti, na opakované urgence při komplikacích jen zvyšoval dávky, děda zvracel, nechodil, nejedl... Když jsme na to po dvou týdnech přišli (s babičkou vše úspěšně tajili) a odvezli ho na rentgen, zjistili mu zlomené dva obratle. Poté šlo jeho zdraví do kytek a pár měsíců na to zemřel. Znám víc lidí, co s ním mají podobnou zkušenost.

S panem doktorem jsem velice spokojen já i celá moje rodina.Vždy nám pomohl.Děkujeme.

Babičce jste řekl, že neslyší protože je stará, na pohotovosti zjistili, že má něco v uchu, odstranili to a nyní slyší dobře.
Mého dědu jste léčil tabletami na bolesti hlavy, ikdyž si stěžoval na bolesti zad po pádu ve vaně, po měsíci v neusálých bolestech a asi 3 návštěvách jsme ho vzali na do fakultky a na pohotovosti mu našli zlomenou kyčel. Zhubnul kolem 15 kg a z dřive usměvavého člověka se stal zarputilý muž který spal přez 20 hodin denně. Do konce života měl omezenou pohyblivost vlivem pozdní péče, přitom stačil jedno RTG.
Je snad logické, pane doktore, že pokud Vám spadne 75-ti letý člověk ve vaně, tak to obyčejný paralen nespraví.
K pacientům většinou nejezdí sám, ale posílá svoji sestru...

Nebýt to jediný praktický lékař na vesnici, myslím si, že by mu už pojišťovny neprodloužily smlouvu.

mohu doporucit