Praktický lékař stomatolog
8. května 65, Velká Bystřice

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Jašek je nejlepší zubař v okolí. Chodíme k němu téměř celá rodina (jediná škoda, že momentálně nepřijímá nové pacienty - manžel má zatím smůlu). Dnes jsem u něj byla bez objednání jako bolestivý případ s uštíplou/zkaženou osmičkou. Vytržení zubu byl takový fofr, že jsem se ani nestihla vzpamatovat. Děkuji moc za pomoc i ochotu. Velmi příjemné prostředí, milá sestřička a krásná ordinace.

Umístění: Praktický lékař stomatolog ošetření zubního kazu

Nejlepsi zubar, ktereho jsem kdy v zivote mel a to jsem jich vystridal cca 5. Nejenom, ze vse peclive s rozvahou vysvetli, ale taktez je to uplny profesional, ktery kdyz vyciti ze Vas to boli, tak na Vas zacne mluvit, aby jste na bolest tak nemyslely. Kdyby byli i dr. ve zdravotnictvi na takoveto urovni, tak bych se tam i snad zacal lecit, tak se temto strediskum vyhybam obloukem pokud to jen lze. Bohuzel casto za to nemohou jen oni, ale spatny system plny prescasu a "lepeni".

Pan doktor je profesionální, vše pěkně vysvětlí.Je bezvadnej, doporučuji!!

Perfektní práce, pečlivý a rychlý rodinný stomatolog, který má empatický přístup k dětem.

Pan doktor je velmi milý a schopný lékař. Dříve jsem se návštěvy zubaře bála ale od té doby co navštěvuji tohoto se již nebojím. Působí i velmi dobře na malé děti, kterým se moc líbí a oni s ním ochotně při prohlídce spolupracují. Všem doporučuji :-))

Moc milý pan doktor. Od té doby, co chodím k němu, jsem se přestala bát zubaře. Vše mi nejprve vysvětlí a teprve potom provede ošetření. Pečlivě mi také vysvětlil, jak provádět ústní hygienu.

Byl jsem u něj na pohotovosti, když se mi zanítila rána po vytržené osmičce. Ránu vyčistil tak opatrně, že jsem to vůbec necítil a navíc mi vysvětlil, jak je to vlastně úžasné, že se taková hrozná rána dokáže rychle zahojit.