Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

neni co vytknout je takovy lidsky a ochotny a dovede naslouchat jsem spokojena je fakt ze obcas prijde pozdeji ale nikde se neflaka je tak dobry ze je zadany a ja vzdy mile rada tu chvilku pockam

Je fakt že se u pana doktora čeká.. ale čekat se výplati a je to natolik dobrý doktor ze když prostě není přítomen tak je u vážnějších případů a operací ze se prostě do ordinace nemůže dostat... za dobu co ošetruje me a moji mamku což ze cca 15 let si nemůžu stěžovat vubec na nic...

Úžasný profesionál, specialista.. Velmi doporučuji pro jeho lidský přístup! Sestřička je také milá a ochotná.

k panu doktorovi již více nejdu,jak psala paní dole,totéž se stalo i mně,byla jsem u pana doktora ovbjednaná a setřička mně přeobjednala poprvé a podruhé když měl pan doktor dovolenou se neuráčila ani mi zavolat a přeobjednat,proto NEDOPORUČUJI

Š

Úžasný, naprostá jednička po všech směrech. Odcházela jsem s pocitem, že kdyby byli všichni lékaři jako pan doktor Hon, byla by "radost" být nemocný a potřebovat je, ne jak tomu často bývá, kdy je doslova utrpení, když k některým lékařům musíte jít...
Přeji panu doktorovi hodně zdraví a štěstí, ať může léčit co nejdéle:-)
Šárka Petrušková, Ostrava

Výborný neurolog a že jich znám mnoho!!!Kvalitní lékař, který vždy ochotně pomůže a udělá i to, co není jeho povinností a to i když jej navštívíte v nemocnici na JIP, udělá si na Vás čas a zařídí to, co aktuálně potřebujete! Doporučuji tohoto specialistu!

Je to určitě nejlepší neurolog jakého znám a moc mi pomohl.

Nejlepší neurolog

Prijemny a hlavne profesional.

Roky jsem se trapila s upornyma migrenama a nikdo nevedl co s tim. Jen tenhl doktor to nevzdal a ja jsm ted diky nej temer bez potizi.