Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. problém s kolenem

Chci touto cestou moc a moc poděkovat panu primáři Gutwaldovi za jeho přístup a operaci kolena. Projevuje opravdový zájem o pacienty a dovede uklidnit. Zároveň musím poděkovat i za operaci mého manžela, prostě jsme šťastni, že k němu můžeme docházet.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Velmi zkušený ortoped, erudovaný s dobrým přístupem k pacientům a se zvláštním humorem. Věřím jeho léčbě, mnoho lidí dal dohromady po vážných úrazech, ví, co dělá a proč to tak dělá. Vše to svědčí i o množství pacientů., kteří ho vyhledávají. Ortopedie v Č.Lípě má díky jemu dobrou pověst.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. výměna kyčlí

Dobrý den, dovolte mi poděkovat úžasnému člověku a ještě lepšímu lékaři za výměnu obou kyčelních kloubů, děkuji za váš přístup a za péči na vašem oddělení Ortopedii v České Lípě. S úctou Douša Jan

o panu primaři Gutwaldovi jsem se doslechla od spokojených, cizích pacientů......... Neváhala jsem tedy navštívit tohoto PANA doktora a udělala jsem dobře. Setkala jsem se s velmi pěkným, lidským přístupem a dostatkem informací o budoucí operaci.... Již jsem po operaci a jsem velmi spokojena a vždy jsem v nemocnici čekala, až uslyším jeho klapání botek, že jde na vizitu právě on. Dovědl mne rozesmát i po operaci, kdy mi ještě nebylo zrovna nejlépe........... ted´ je již mnohem lépe a moc se k němu těším na kontrolu. Děkuji Vám pane přimaři za optimismus a skvěle odvedenou práci.......kéž by takových lékařů bylo hodně.............

není třeba slov, je prostě nej, jezdím za ním 17 rok a kotník po operaci je stále funkční. I ta dálka není na překážku, pomohl i manželovi a ani on by jiného ortopeda neměnil.

Pana primáře znám již více jak 22 let. Jedná se o vynikajícího odborníka a také člověka. Pod jeho skalpelem jsem se ocitl v několika případech a vždy to dopadlo na jedničku. Být všichni jako on , tak se kolem sebe jen usmíváme a koukáme se na svět jen pozitivně.

Dobrý den, začátkem měsíce ledna byla p. primářem Gutwaldem operována moje maminka. Za vše moc děkujeme, maminka byla spokojená opravdu se vším na oddělení Ortopedie a traumatologie pohybového aparátu. Mám od mamky vyřídit, že p. primář Gutwald je prostě 1. Děkujeme a rozhodně doporučujeme.

Píšu opět : výborný lékař!!!!! Taky za ním dojíždím z Prahy do České Lípy. VYPLATÍ SE TO!

diky diky diky, Tento lékař a člověk mojí manželce zachránil nohu (kyčel a koleno) v době kdy žádný jiný lékař nechtěl nic jiného podnikat než čekat jestli bude chodit nebo jezdit na vozíku . A dnes by ji pomalu ( v dnešní době hlavně posudkoví lékaři ) chtěli žádat o tanec či poslat do fy Kolben&Daněk :-) . P. doktore velmi zdravím

Pane primáři,nic si z toho nedělejte,jak říkáte,mělo to tak být a je mou chybou,že jsem nevěřil Vašemu varování.Doufám,že v lednu to dopadne.Přeji Vám a Vaši rodině krásné svátky a hodně zdraví v Novém roce. Pek ludvík.