Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. problém s kolenem

Chci touto cestou moc a moc poděkovat panu primáři Gutwaldovi za jeho přístup a operaci kolena. Projevuje opravdový zájem o pacienty a dovede uklidnit. Zároveň musím poděkovat i za operaci mého manžela, prostě jsme šťastni, že k němu můžeme docházet.

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Velmi zkušený ortoped, erudovaný s dobrým přístupem k pacientům a se zvláštním humorem. Věřím jeho léčbě, mnoho lidí dal dohromady po vážných úrazech, ví, co dělá a proč to tak dělá. Vše to svědčí i o množství pacientů., kteří ho vyhledávají. Ortopedie v Č.Lípě má díky jemu dobrou pověst.

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. výměna kyčlí

Dobrý den, dovolte mi poděkovat úžasnému člověku a ještě lepšímu lékaři za výměnu obou kyčelních kloubů, děkuji za váš přístup a za péči na vašem oddělení Ortopedii v České Lípě. S úctou Douša Jan

J
Ověřeny pacient

Dobrý den,
o panu primaři Gutwaldovi jsem se doslechla od spokojených, cizích pacientů......... Neváhala jsem tedy navštívit tohoto PANA doktora a udělala jsem dobře. Setkala jsem se s velmi pěkným, lidským přístupem a dostatkem informací o budoucí operaci.... Již jsem po operaci a jsem velmi spokojena a vždy jsem v nemocnici čekala, až uslyším jeho klapání botek, že jde na vizitu právě on. Dovědl mne rozesmát i po operaci, kdy mi ještě nebylo zrovna nejlépe........... ted´ je již mnohem lépe a moc se k němu těším na kontrolu. Děkuji Vám pane přimaři za optimismus a skvěle odvedenou práci.......kéž by takových lékařů bylo hodně.............

Ověřeny pacient

není třeba slov, je prostě nej, jezdím za ním 17 rok a kotník po operaci je stále funkční. I ta dálka není na překážku, pomohl i manželovi a ani on by jiného ortopeda neměnil.

P
Ověřeny pacient

Pana primáře znám již více jak 22 let. Jedná se o vynikajícího odborníka a také člověka. Pod jeho skalpelem jsem se ocitl v několika případech a vždy to dopadlo na jedničku. Být všichni jako on , tak se kolem sebe jen usmíváme a koukáme se na svět jen pozitivně.

O
Ověřeny pacient

Dobrý den, začátkem měsíce ledna byla p. primářem Gutwaldem operována moje maminka. Za vše moc děkujeme, maminka byla spokojená opravdu se vším na oddělení Ortopedie a traumatologie pohybového aparátu. Mám od mamky vyřídit, že p. primář Gutwald je prostě 1. Děkujeme a rozhodně doporučujeme.

J
Ověřeny pacient

Píšu opět : výborný lékař!!!!! Taky za ním dojíždím z Prahy do České Lípy. VYPLATÍ SE TO!

P
Ověřeny pacient

diky diky diky, Tento lékař a člověk mojí manželce zachránil nohu (kyčel a koleno) v době kdy žádný jiný lékař nechtěl nic jiného podnikat než čekat jestli bude chodit nebo jezdit na vozíku . A dnes by ji pomalu ( v dnešní době hlavně posudkoví lékaři ) chtěli žádat o tanec či poslat do fy Kolben&Daněk :-) . P. doktore velmi zdravím

Ověřeny pacient

Pane primáři,nic si z toho nedělejte,jak říkáte,mělo to tak být a je mou chybou,že jsem nevěřil Vašemu varování.Doufám,že v lednu to dopadne.Přeji Vám a Vaši rodině krásné svátky a hodně zdraví v Novém roce. Pek ludvík.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti