Praktický lékař
č. 317, Žihle

Umístění: Praktický lékař Jiný

S panem doktorem jsem spokojený, na nic si nestezuji

V nejhorší chvíli mi pan doktor včas a perfektně diagnostikoval zdravotní stav a odeslal za správnými odborníky a jen díky tomu jsem se ze své nemoci poměrně rychle dostal. Za to mu patří můj velký dík a obdiv.

Pan doktor se snaží vždy pacientovi pomoci a nemám žádnýchpřikomínek k jeho přístupu k pacientovi .

S panem doktorem jsem velmi spokojený, vždy poradí, pomůže, vyléčí

Velmi dobrý a zkušený lékař.

náš pan doktor je v pohodě......:-)

Doktor Gruber je dle mého názoru špatný lékař zcela bez zájmu o pacienta. Jeho diagnóza je nedůsledná, často od dveří, výjimečná není ani situace, kdy pacient pouze řekne, co chce napsat. Takových lékařů je spousta. Co mi ale přijde naprosto nehorázné, je to, že vybírá poplatek 30,- Kč, i když k němu přijde pacient POUZE s žádostí o napsání receptu na léky, které permanentně užívá. Vzhledem k tomu, že většinu jeho klientely tvoří babičky a dědečkové z vesnic, toto jednání mu prochází, jelikož mají vžitou představu, že "panu doktorovi se neodmlouvá". Na otázku, že se za napsání receptu neplatí, odpověděl: "U mně ale jo."