Praktický lékař pro dospělé
U Střediska 5, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ja byla spokojená dokud mě nevezla sanitka s brnenim rukou,nohou a obličeje + hyperventilace a pan doktor mi řekl že je to jen psychický já už v té době mela sama podezření na sťítnou žlázu ten mi řekl že to s tím nemá nic společného a když jsem mu vyjmenovala všechny své příznaky (velký úbytek ma váze,ledové ruce,cukr,brnění rukou atd..)tak mě odvětěl ať se tolik nezanedbavam svim zdravotním stavem,to mě fakt naštvalo,ja jednou konečně něco řeším a on na mě takhle,no nic,brali mi krev a nic nezjistili,uplne vsechni v pořádku.
Změnila jsem lékaře,super přístup,paní doktorka se na se vyptavala poslala na krev do spadia lab a co mi nezjistili?vVysoké hodnity Sťítne žlázy,takže pane doktore moc děkuji :)

Vždy ochotný řešit zdravotní problémy. Jde bez zbytečných řečí k podstatě. Vždy také pošle ke správnému specialistovi. Má moji plnou důvěru.

jsem spokojena.. chová se mile, je velice sympatický a vždy mi pomohl... pokud si nevěděl rady, přeposlal mě k jinému lékaři a vše bylo vyřešeno..
Lékaře mohu vřele doporučit i co se poplatků týče:))

Mám ho rád a rád za ním chodím. Sice když jsem v září 2001 k němu přestoupil od dětský lékařky Ferlesový, která mě zničehonic vyřadila a poslala mě za ním, což byl pro mě docela šok, přišel, tak na mě reagoval přecitlivě a nervosně a asi 2 měsíce jsme společně urputně pátrali po původ ostré bolesti v tříslech..nakonec po mé opakované urgenci poslal za jedním specialistou do kláštěra a ten za dalším specialistou do centra rehabilitací v Lidových sadech, teprve který vyloučil tlačení na tříselné kanálky(Binkova diagnosa) a vyloučil i skrytou kýlu(diagnosa MUDra z kláštěra) a zjistil, že mám z posilování a ježdění na kole na kámen ztuhlé tříselné úplony vazů a doporučil mi cvičení, strečink a předepsal rehabilitace, ihned po první se mi zázračně ulevilo, pak jsem cvičil strečink podle této knihy http://mlha.eshop-zdarma.cz/g91.Stre%E8ink.html, jedl chondtroitin a kolafit a bolesti zmizely...od té doby s panem Binkou nemám sebemenší problém, vždycky se dohodnem, má dost citlivý přístup a nějak si mile souzníme, nebojím se mu svěřit s čímkoliv a vždycky cítím z jeho strany zájem pomoci

velmi dobrý lékař, nemám k němu žádné výhrady.Přesně se trefí do diagnozy.
Kdyby všichni byli tak dobří.

Zkušený lékař s odbornými znalostmi a vždy vlídným přístupem

Já jsem s MUDr. Binkou velmi spokojená. Léky předepisuje rozumně, když se s ním mluví na rovinu, jedná také tak. Když jsem onemocněla, nenutil mě jít týž den vyřídit neschopenku, ale mohla jsem přijet až třeba za dva dny, když jsem byla schopná absolvovat cestu. Je možné mu i zatelefonovat a nikdy mě neodbyl. Chodím k němu 21 let a důvěřuji mu víc než leckterým "specialistům".

já s ním byla spokojená.. věděl přesně, co mi pomůže a byl i milý, občas jsme se i zasmáli..

Já s ním mám jen dobré zkušenosti.Když jsem měla problém tak mě vždy pomohl.

Je to jeden z nejlepších doktorů,vždy je ke mně ohleduplný a ráda si s ním popovídám.
Věra.