Adresa

Praktický lékař pro dospělé
U Střediska 5, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ja byla spokojená dokud mě nevezla sanitka s brnenim rukou,nohou a obličeje + hyperventilace a pan doktor mi řekl že je to jen psychický já už v té době mela sama podezření na sťítnou žlázu ten mi řekl že to s tím nemá nic společného a když jsem mu vyjmenovala všechny své příznaky (velký úbytek ma váze,ledové ruce,cukr,brnění rukou atd..)tak mě odvětěl ať se tolik nezanedbavam svim zdravotním stavem,to mě fakt naštvalo,ja jednou konečně něco řeším a on na mě takhle,no nic,brali mi krev a nic nezjistili,uplne vsechni v pořádku.
Změnila jsem lékaře,super přístup,paní doktorka se na se vyptavala poslala na krev do spadia lab a co mi nezjistili?vVysoké hodnity Sťítne žlázy,takže pane doktore moc děkuji :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Vždy ochotný řešit zdravotní problémy. Jde bez zbytečných řečí k podstatě. Vždy také pošle ke správnému specialistovi. Má moji plnou důvěru.

K
Ověřený profil

jsem spokojena.. chová se mile, je velice sympatický a vždy mi pomohl... pokud si nevěděl rady, přeposlal mě k jinému lékaři a vše bylo vyřešeno..
Lékaře mohu vřele doporučit i co se poplatků týče:))


Ověřený profil

Mám ho rád a rád za ním chodím. Sice když jsem v září 2001 k němu přestoupil od dětský lékařky Ferlesový, která mě zničehonic vyřadila a poslala mě za ním, což byl pro mě docela šok, přišel, tak na mě reagoval přecitlivě a nervosně a asi 2 měsíce jsme společně urputně pátrali po původ ostré bolesti v tříslech..nakonec po mé opakované urgenci poslal za jedním specialistou do kláštěra a ten za dalším specialistou do centra rehabilitací v Lidových sadech, teprve který vyloučil tlačení na tříselné kanálky(Binkova diagnosa) a vyloučil i skrytou kýlu(diagnosa MUDra z kláštěra) a zjistil, že mám z posilování a ježdění na kole na kámen ztuhlé tříselné úplony vazů a doporučil mi cvičení, strečink a předepsal rehabilitace, ihned po první se mi zázračně ulevilo, pak jsem cvičil strečink podle této knihy http://mlha.eshop-zdarma.cz/g91.Stre%E8ink.html, jedl chondtroitin a kolafit a bolesti zmizely...od té doby s panem Binkou nemám sebemenší problém, vždycky se dohodnem, má dost citlivý přístup a nějak si mile souzníme, nebojím se mu svěřit s čímkoliv a vždycky cítím z jeho strany zájem pomoci


velmi dobrý lékař, nemám k němu žádné výhrady.Přesně se trefí do diagnozy.
Kdyby všichni byli tak dobří.


Zkušený lékař s odbornými znalostmi a vždy vlídným přístupem


Já jsem s MUDr. Binkou velmi spokojená. Léky předepisuje rozumně, když se s ním mluví na rovinu, jedná také tak. Když jsem onemocněla, nenutil mě jít týž den vyřídit neschopenku, ale mohla jsem přijet až třeba za dva dny, když jsem byla schopná absolvovat cestu. Je možné mu i zatelefonovat a nikdy mě neodbyl. Chodím k němu 21 let a důvěřuji mu víc než leckterým "specialistům".


M

já s ním byla spokojená.. věděl přesně, co mi pomůže a byl i milý, občas jsme se i zasmáli..


J

Já s ním mám jen dobré zkušenosti.Když jsem měla problém tak mě vždy pomohl.


Ověřený profil

Je to jeden z nejlepších doktorů,vždy je ke mně ohleduplný a ráda si s ním popovídám.
Věra.


Došlo k chybě, zkuste to znovu